reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Bo z Biedrą to jest tak, że jeśli za długo zostaną jakieś przedmioty z gazetki, to wtedy muszą je przecenić. Ale w Biedronkach, które są często odwiedzane raczej schodzą fajniejsze przedmioty zanim będzie przecena.
Te ciążowe ciuszki na przecenie znalazłam jedynie w 2 mniejszych Biedronkach w Szczecinie (mało tego nie było informacji, że jest taniej. Sprawdziłam na czytniku). W innych były po prostu już sprzedane.
O, widzę, że Katinka też to wyjaśniła ;)

Kupiłam sobie szare i czarne legginsy po 15 zł i koszulkę do spania za 21 zł :D i wcześniej spodnie. Jestem mega zadowolona z tych legginsów.

3 trymestr według lekarzy w Polsce zaczyna się od 28 tc, więc jeszcze troszkę ;) Raz tylko trafiłam na info w necie, że od 27 tc skończonego w Belly Best Friend.
 
reklama
Ja widziałam co najmniej 3 wersje liczenia tych miesięcy i trymestrow. Klopot jest z upchnieciem 40 tygodni w 9 miesięcy. Jakby nie liczył jest miejsce tylko na 36 :-). Nie ma sie co do tego przywiązywać, przeciez to nic nie zmienia.
 
Dzwonilam na ip wczoraj. Bo to wieczorem zauwazylam. Kazal kupic furaginum i zrobic bad moczu. Zakupilam zurawine prawdziwa i duzo pije i ten mocz sie robi klarowniejszy ale rano zrobie badanie. Tylko chcialam zapytac czy ktoras byla w podobnej syt.
 
Pauletta - a to Ci się przypałętało. Ja miałam w 2005 roku zapalenie pęcherza i krew w moczu - bolało, brrr, ale wtedy byłam młoda i głupia i za późno zareagowałam, to się wymęczyłam. Leki od razu pomogły. A masz jeszcze jakieś objawy zapalenia pęcherza? Jesteś pewna, że to z układu moczowego?
 
Ja biore teraz zuravit bo ciagle mi w moczu bakterie wychodza :-( sama nie wiem czemu ale najsmieszniejsze jest to ze nic mnie nie boli i juz sama nie wiem co mam zrobic jeszcze zeby wyniki byly ok. Pauleeta a wczesniej mialas dobre wyniki moczu?
 
Tak napewno z moczu ale jak zobaczylam krew to padlam ze to z pipi. Ale tam sobie wsadzilam palec i normalnie bialy sluz. A siku robilam bezposrednio na papier i wtedy troszku odetchnelam bo z dwojga zlego to lepiej ze mocz.
Delikatnie mnie tam piecze, ale nie bardzo.
 
reklama
Do góry