reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Zdjecie swietne :-) i pomyslec ze czlowiek sie rozczula nad zdjeciem na monitorze,a za niedlugo bedzie to malenstwo tulic w ramionach...
...oj wtedy to dopiero aparat pojdzie w ruch :-D
 
reklama
Dziewczynki uprzejmie donoszę,że mój synek zamiast siostrzyczki dostanie braciszka ;)
Piszę sporadycznie, bo kiepski mam teraz internet ale czesto Was czytam ;) staram się.
Co do siusiania to czesto mam tak,ze po wizycie w toalecie po chwili znowu musze do niej wracac ;)
Czy macie juz imiona dla swoich pociech? Moge Was prosic o porade - imie meskie na M, ale bez Maksymiliana (mam juz synka) i bez Michała i Mateusza,bo moje rodzenstwo ma tak ponazywanych synow ;)
Bede wdzieczna ;)
Witam wszystkie nowe mamusie ;)
 
reklama
babina - całe ręce nie, ale dłonie tak i niestety już odzywasię lewy nadgarstek, w poprzedniej ciąży bolał nieznośnie od 7 miesiąca, terazlekko już zaczyna

Od wczoraj śpię już z kojcem, bo boję się, że w nocy za bardzo na brzuch się obracam, a dzidzia już nieźle tam się rozpycha:tak:

 
Do góry