reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Kurczę, a moje spokojne ostatnio. Są dni, gdy wariuje mi w brzuchu i takie, gdy więcej śpi.

Czy Wasz maluch też czasem gmera/kopie w dole? No aż mam wrażenie jakby uderzał w szyjkę.

Moja Maja łupie mnie w pęcherz i sikam co kilka minut :-)
Ale ogólnie ruchliwe dziecko mam i to od 16 tyg w sumie.:-)
 
A moje kopie w żołądek. Chyba już sie przekrecila. Do kibelka biegałam jak głupia cały zeszły tydzień, od weekendu zmiana najbardziej poszkodowango organu - przestałem moc jeść. Po połowie zwykłej porcji czuje sie boleśnie przejedona, przezarta jak po świętach i mam wrażenie, ze zaraz pekne.


Co do pozycji ułatwiających przremieszczenie sie głową w dol: nam instruktorka na fitnes dla ciężarnych mówiła, ze wszystkie z tylkiem ( naszym) do góry.
 
Ja zauwazylam ze na poczatku maluszek kopal bardziej po boku,z lewej strony,teraz czesciej z prawej,albo pod pepkiem...fajne uczucie...

uslyszalam ostatnio ze powolutku powinnam liczyc ile razy na dzien maluszek kopie...slyszalyscie cos na ten temat



 
Ostatnia edycja:
Cyntia mnie też kopie na dole w pęcherz, latam jak szalona do kibelka (dzisiaj jadąc do Łodzi na USG musiałam 2 razy po krzaczkach sie zatrzymywać w jedną i drugą stronę bo nie mogłam wytrzymać) ale po dzisiejszym USG już wiem że póki co jest główką do góry i dlatego kopie w dole. :-)

Po dzisiejszym USG już wiem na bank że dziewuszka :) Zdrowa, wszystko w normie, coś tam z nerką mruczał że póki co jest jakieś światło ale stwierdził że dokładną anatomię nerek bada się w 30tc a teraz tylko czy są i czy pęcherz dobrze funkcjonuje a z nim wszystko OK. Pępowina 3 naczyniowa, ilość wód prawidłowa. I jestem cały czas do przodu o 3-4 dni w parametrach więc niby jestem w 20t2-3d ciąży. A i waży 350 gram - z tego co pamiętam Wasze dzieciaczki też coś koło tego ważyły???
Mała kopie codziennie, zwłaszcza rano i wieczorem - moja córa przeszczęśliwa bo czuje jak młodsza siostra szaleje:-D
 
Jeny w życiu nie nadrobie tego co naprodukowałyscie przez te kilka dni co mnie nie było. Szkoda :-(
Tak szybko tylko napiszę że dzisiaj byliśmy na 3d i z malutka wszystko ok, wszystkie parametry i narządy super. Jest śliczna i nos ma ewidentnie mojego męża :-D
 
reklama
Do góry