reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cyntia super cieszę się że z dzidziusiem wszystko dobrze;-)

A ją ledwo na oczy widzę ciśnienie 80/60 więc tylko mam ochotę leżeć i spać
 
reklama
Babina – super wymiary, ja mam podobne tylko tak na poziomie 104:-D

Domka – trzeba się trochę skupić, żeby to odróżnić, ale jest to możliwe:tak:. Ja mam wrażenie, że junior dzisiaj zmienił pozycję z horyzontalnej, na mam nadzieję docelową. Najpierw mnie bolało z prawej potem z lewej, a teraz nad spojeniem łonowym.

Gnagna- nie wiem jak u Ciebie, ale ja dodatkowo mam kartę, w którą położne wpisują wszystkie wyniki i ona zostaje w przychodni, więc dane z karty ciąży są do odtworzenia:tak:

Karina – to nawet nie kwestia mentalności, tylko oni mają inną karnację, w końcu Włochy są deczko na innej wysokości geograficznej:tak:

Cyntia – czkawkę odczuwałabyś jako takie rytmiczne pyknięcia, trwające raczej dużej niż minutę. Szymek często miewał, a maluszek jeszcze ani razu, a to fajna sprawa bo na bieżąco wiedziałam gdzie główka jest:-D
 
Ja sie zastanawiam co slychac u malinki i jej dzidzi. W poprzedni poniedzialek miala miec konsultacje odnosnie plynow w plucach maluszka. Martwie sie ale mam nadzieje ze wszystko oki.
Zrobilam ostatnio pierwszy zakup dla maluszka i byl to .... Sudokrem :-D.
Tak jak bylam w sklepie mnie naszlo. Bardzo duzo rzeczy dostane po siostrzencach i bratanicy. Pozostanie mi tylko dokupic drobiazgi takie jak chemia
 
Hej dziewczyny
Właśnie wróciłam z przedszkola, gdzie odbywało się święto mamy i taty. Było bardzo fajnie wszystkie dzieciaczki śpiewały i mówiły wierszyki. Były laurki i kwiatki dla rodziców.:tak: Humor mi jednak się zepsuł jak zobaczyłam listę dzieciaczków przyjętych do przedszkola. Okazało się, że moja Oliwia i jeszcze jedna dziewczynka zostają przesunięte do grupy wyżej, czyli pięciolatków.:angry: Myślałam, że szlag mnie trafi na miejscu. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że Oliwia we wrześniu pójdzie do innej grupy dzieci i będzie musiała się znowu zaaklimatyzować, gdzie ja w październiku rodzę i to dopiero będzie dla niej nowa sytuacja. Porozmawiałam z mamą dziewczynki, którą też chcą przenieść. Powiedziała mi, że te dzieci, które zostały przyjęte jako 2.5 latki w tamtym roku nie cofają się do swojej grupy wiekowej, tylko zostają w 4 latkach. Nasze córki wytypowali jako najbardziej "dojrzałe". Mają pójść od września do pięciolatków, a za rok wrócić do swojej grupy.:angry: Jutro będę rozmawiać z dyrektorką przedszkola i powiem jej, że nie zgadzam się by moja córka była tak przerzucana.
Przepraszam, że tylko o sobie, ale jestem strasznie wściekła.
 
syla55 - ja to przerabiałam w zeszłym roku, tylko u nas 7 dzieci przenieśli "wyżej", na początku było kiepsko bo te starsze już nie leżakowały, "nasz" miały się bawić jak te starsze robiły program itp., ale jakoś po miesiącu się zrównało i "nasze" dogoniły a nawet lekko przegoniły te starsze. U nas nie dało się poszaleć z przeniesieniem bo 3-latków przyjęli więcej i nie było miejsca w młodszych. Ostatecznie chyb wyszło na plus ale zachwyceni nie byliśmy
 
MonaG1985 super stronka z tymi przepisami,dzieki wielkie na pewno skorzystam
Juz chyba nawet wiem co bedzie jutro na obiad :-D
 
Lucus - akurat tego kremu nigdy nie użyliśmy:-D chociaż miałam próbkę. On jest na sytuacje jak już jest mocne odparzenie i nie należy z nim przesadzać, bo ma tendencję do przesuszania skóry. Położne nas przestrzegały, żeby nie "szpachlować" dzieci na biało:-D Tak więc życzę, aby nigdy nie był potrzebny:tak:


syla - kurcze no dwójkę dzieci to już chyba mogli sobie darować i zostawić, jakby była większa grupka to może jakoś by się odnalazły... no i najgorsze, że potem jeszcze jedna zmiana i to chyba gorsza, bo ze starszaków znowu do młodszych jeśli dobrze rozumiem:baffled:
 
A co takiego Babina? Jeśli można zapytać?

Syla dziwne że tylko dwójkę przenieśli:-Sw mojego syna grupie zostało chyba z 8 dzieci(4latki) w tej najmłodszej a pozostałe dzieci poszły rocznikówo czyli do 5 latków;-)dla dziecka to szok bo jednak często się przywiązują do swoich kolegów ,mój syn dopiero teraz idzie z chęcią do przedszkola a chodzi już 2 rok a od września zerówka;-)
 
reklama
Do góry