reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Mi wyszedł ostatnio w cyto stan zapalny i dostałam lek - tabletki ogromne :-S a rano po wstaniu z łóżka powódź większość wypływa :-( mam nadzieję że następna cyto będzie ok bo to już będzie 3 w tej ciąży i znowu boję się planienia tak jak w poprzedniej 2 dni miałam uplawy z krwią :-S

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
 
reklama
I stało się :p Przez weekend tak mi brzuch wysadziło, że dzisiaj rano w płaszczyk się nie dopiełam, aż koleżanki w pracy zatkało ;) Przynajmniej zaczynam wyglądać jak ciężarna, a nie zapasiona ;)
Niedzielę spędziłam na miotle i szmacie, aż jestem w szoku, że miałam tyle siły :) Jednak to prawda, że z drugim trymestrem wraca moc :)
Dziewczyny więcej pozytywnego myślenia, nie ma co się nakręcać i uprawiac czarnowidztwo. Głowa do góry i cieszcie się ciążąmi :)
 
Ciesze się , ze u was wszystko ok, ja też mam w środę wizytę, i się już doczekać nie mogę, ale oczywiście myślę ciągle jak wy, czy wszystko jest ok :-p w pierwszej ciąży tak nie miałam ;-) Wczoraj zaczął mi się 16 tydzień , nawet nie wiem kiedy to zleciało, dziś ma dotrzeć paczka z rzeczami dla dziecka;-) Dziś w nocy śniło mi się, że jestem w ciąży, i jak się obudziłam to się tak zastanawiałam czy rzeczywiście ha ha, a po za ty takie szaleństwa czułam w brzuchu, że raz to aż podskoczyłam bo się nie spodziewałam , że tak mocno może już kopać:szok:
 
cyntia - nie planuję używać, poczekam na ruchy:tak:. Czasem szukając serducha można się bardziej zestresować, bo jak małe dzidzi to ciężko uchwycić to serducho, a potem jak już łatwo to już ruchy czuć to wystarczy coś słodkiego lub kilka łyków zimnej wody:-D.

Dorota D - oj też już czekam na ten przypływ energii, chyba się coś zaczyna zmieniać bo mam już ochotę robić listę rzeczy do zrobienia:-D. W poprzedniej ciąży byłam maniaczką robienia list i odhaczania co już zostało zrobione. Oczywiście większość była do zrobienia nie przeze mnie;-)
 
Czesc kobitki. Ja na razie raczej nie będę pisać, odezwe się po 24tym jak okaze się, ze wszystko jest ok. Jak nie będzie ok, to tez się w sumie odezwe, dam znac co mi lekarz powiedział na temat tej 'echoujemnej przestrzeni'. Jakos trudno mi się poki co cieszyc. Tez się boje, ze przez to cos strace moje male szczęście.
 
ja wam kobietki podziwiam- ja jeszcze nic nie szykuje:) jeśli potwierdzi się ,ze będzie dziewczynka to trzeba będzie się zaopatrywać w ciuszki- ale na spokojnie mam jeszcze sporo czasu- dużo rzeczami zostało po synku- wózki, kołyska, łóżeczko- trzeba jesodremontować i nowy materacyk kupić, wanienka- pieluszek tetrowych i flanelowych nie używałam wszystkich więc mam nowe- kocyki tez:)zacznę się tym zajmować w wakacje:) :-)
 
cześć dziewczynki. Dzięki za porady odnośnie łóżeczka dla dziecka.

Ja też w czwartek idę na usg genetyczne i się stresuję. Do tego młodej rosną trzonowce i zaczęła budzić się w nocy.

Monarti śliczna sukienka. Też u nich zamówię pod koniec maja. Dostałaś ją już? Daj znać, jak rozmiarówka i materiał.
 
cześć dziewczynki. Dzięki za porady odnośnie łóżeczka dla dziecka.

Ja też w czwartek idę na usg genetyczne i się stresuję. Do tego młodej rosną trzonowce i zaczęła budzić się w nocy.

Monarti śliczna sukienka. Też u nich zamówię pod koniec maja. Dostałaś ją już? Daj znać, jak rozmiarówka i materiał.



Gnagna- czekam na wysyłkę- zamówiłam w piątek- dzisiaj pieniążki dostaną i maja wysłać w tym tyg- ja wzięłam rozmiar M:) ma być jeszcze zapas- ocenie i dam znać:) zakochałam się w niej;) a w tym sklepie jest najtańsza bo w innych kosztuje 159-169 zł
 
reklama
Do góry