reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
cześć dziewczynki, dawno się nie odzywałam, coś ciężko mi się wkręcić, ale postaram się to zmienić :)

trzymam kciuki za wszystkie badania genetyczne, ja miałam badanie gen pod koniec marca i dopiero 29 kwietnia kolejna wizyta. Już sie nie moge doczekać, chcaiałabym poczuć już ruchy, czytaam że część z Was już czuje, zazdroszczę, może bylabym spokojniejsza.

Cyntia,tulę mocno i jednocześnie łączę się w bólu :( U mnie podobna sytuacja, wczoraj prawie cały dzień przepłakałam, najbardziej boli mnie to, że przecież oni chyba powinni wiedzieć że nie można nas teraz denerwować tak bardzo, no ale cóż......

Monari, sukienka śliczna :)
 
Ja nie dość że strasznie źle spałam to mam strasznego doła z nie wiadomo jakiego powodu :-( wczoraj cały dzień bolała mnie głowa i też się z mężem pokłócilam. Wogole to mamy jakieś gorsze dni :-(
 
Mój mąż chyba ma już mnie dosyć szczególnie moich fochow i w sumie ja siebie też już mam dość czasami :-) ale co ja poradze? Hormonów sobie w kieszeń nie wsadze!
 
a może jest tak że nasi mężczyźni lubią byc w centrum zainteresowania, a teraz czas żebyśmy zadbały o siebie;) :-):-):-) i nasze maleństwa:)
 
a ja jak tylko J. zaczyna co kolwiek robić mi na opak zaczynam krzyczeć na niego, albo być nie miła i sie uspokaja. Zwłaszcza, że dla niego to nowość, bo ja zykle jestem uległym typem, nie lubię się kłócić, więc najczęściej ustępuje.... W ciązy role się odwróciły bo jakiś nerwus się zrobiłam;p i dobrze;p równowaga musi być;p

Kochane przestało mnie ciągnąć, co mnie niepokoi najbardziej. Nigdy nie dytarłam do tego etapu ciązy, czy później te ciągnięcia na rozciągającą się macicę ustępują? Jak jest u Was? Cycuchy już nie bolą od dawana więc, o to się nie martwię....
 
Monarti ja chciałabym założyć sukienkę na początku i w ostatnim tygodniu czerwca, więc będę musiała pomyśleć nad miejscem na brzuch.

W pierwszej ciąży bardzo kłóciłam się z mężem. Miałam napady agresji. On też łatwy nie jest. Ja myślę, że oni nie rozumieją do końca czym jest ciąża dopóki nie pojawi się wielki brzuch a nawet do dnia porodu. Teraz jest lepiej. To on dziś wstawał kilka razy do młodej, chociaż ja zostałam w domu a on musiał iść do pracy.

Jakoś jeszcze nie umiem cieszyć się ciążą. Niby myślę, że będzie ok, ale wiem, że to tylko pobożne życzenia i nie mam na nic wpływu. Myślę, że po czwartkowym usg wszystko pójdzie w jedną albo drugą stronę.
 
reklama
Gnagna dam znać zmierzysz sobie rozmiar brzucha a tam jest dość dużą luka i można się zmieścić w wybranym rozmiarze nawet jakiś czas:-)

Mnie piersi tylko bolą jak nigdy a brzuszek wcale ;-) tylko rośnie i coraz ciężej spać

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
 
Do góry