reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Witak marti;)))

Ja właśnie wypiłam swoja 2 kawę w tej ciązy;p Dziewczyny miałyście już robione wyniki?? Jak u Was z TSH, ja mam ponad normę, ale mam nadzieje, że jeszcze jest czas na zbicie... Przed ciążą miałam w normie.... Za 8 h wizyta to będę wiedziała coś więcej;]
 
Asia bardzo ci współczuję mimo iż przeżyłam to 3 lata temu doskonale czuję ten żal, ból rozpacz i te łzy........myślami jestem z Tobą .
Agatka bardzo mi przykro wierzę, że podjęłaś najlepszą decyzję dla Was. Twój ból na pewno jest ogromny, jestem z Tobą.
 
Witak marti;)))

Ja właśnie wypiłam swoja 2 kawę w tej ciązy;p Dziewczyny miałyście już robione wyniki?? Jak u Was z TSH, ja mam ponad normę, ale mam nadzieje, że jeszcze jest czas na zbicie... Przed ciążą miałam w normie.... Za 8 h wizyta to będę wiedziała coś więcej;]

Ja mam wszystkie wyniki dobre,chodz obawiałam się,że mogę mieć anemię ale lekarz zapewnił mnie,że jest ok :)
 
Asia trzymaj się tam , mnie nie bolało bezpośrednio po zabiegu, trochę później w domu, tak okresowo, obyło się bez przeciwbólowych. Takie całkowite uśpienie chyba lepsze, pamiętam fotel, gadkę z anestezjologiem , a potem już tylko łóżko jak jechałam na swoje wyrko. Mąż mówił że może z 8 minut mnie nie było, więc szybki zabieg. Ja na szczęście szybko poszłam do domu 3 godziny i uciekałam stamtąd.....
Asiula powodzenia, daj znać po
 
agatka13,Asiulka87Sosnowiec bardzo Wam współczuję i strasznie mi przykro, że musicie przez takie coś przechodzić...bądzcie dzielne...

Dawno tu nie zaglądałam...wchodzę dziś a tu takie wieści...przykro czytać, wiem co to znaczy, bo 4 lata temu przez to przechodziłam:(

Witam nowe mamusie, gratuluję wszystkich wizyt udanych...sama się teraz stresuję, bo będę w pon mieć prenatalne badania, bo ja już z tych 'leciwych' mam i lekarz zalecił,a że mam do niego zaufanie to robię...a dodatkowo, że na NFZ i za darmo...trzymcie kciuki:)

Co do kawy to ja bardzo lubię i jedną dziennie wypijam, ale bardzo słabą...przed ciążą piłam 3,4 i nie czułam żadnego pobudzenia, ale ja mam niskie ciśnienie, więc może to też dlatego...
Pozdrawiam Was wszystkie;)
 
Jestem po dziewczynki. Zabieg krótki obudzialm się juz na łóżku. Muszę przyznać ten szpital u mnie zyskał lekarze bardzo sympatyczni pielęgniarki też. Czekam dwie godziny i zjem coś bo strasznie glodna jestem dostałam zastrzyk bo bardzo boli mnie brzuch. Czuje się dobrze nawet oprócz bólu brzucha podpisywalam zgodę na wysłanie wszystkiego do badan. Staram się być dzielna
 
Asiulka to bardzo dobrze. odpoczywaj...
ja tez czekam na badanie histopatologiczne mojego aniołka jeszcze z 7 dni. a czeka sie do 10 czy 14 dni od zabiegu.

nie macie z partnerem konfliktu serologicznego ? bo wtedy wazne jest podanie immunoglobuliny. jest to istotne ze wzgledu na przeszle ciaze...
 
reklama
Katinka - jak najbardziej..

Madziorrek - pewno dostaniesz Euthyrox. Jeśli gin zbagatelizuje TSH, to idź do endokrynologa. Trzymam kciuki za wizytę. Daj nam znać po.

Marti - witaj. Rozgość się wygodnie.

Asiulka - no po prostu nie mogę uwierzyć od wczoraj. Okropnie mi przykro :-( Może badania dadzą odpowiedź. Trzymaj się i pisz, gdy tylko poczujesz potrzebę.

Ja piję zbożówkę. Zrezygnowałam z kawy rozpuszczalnej.
 
Do góry