reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Nie bój sie usypiania, wogóle nie bój sie zabiegu w sensie fizycznym. Wieczorem pewnie cię wypisza i twoje ciało będzie czuło sie dobrze.
 
reklama
Dzisiaj nie pojde do domu dopiero jutro maja juz takie zasady i teraz jest tak ze po zabiegu doba musi być ;( juz byłam usypiana wiem na czym to polega ale boje się bólu po. Brzuch juz mam miękki flaczek zrobił się taki jak po porodzie macica się zmniejszyła. Dziewczyny widzicie mi raptem w sumie strasznie bolały te plecy i ostatnio częściej i mocniej brzuch. To czekanie najgorsze.
 
gnagna- dokładnie, musi być ukończone 35. Mi mija wpaździerniku, to nawet na to ostatnie USG się nie załapię, bo na NFZ ostatnieusg jest w 32 tygodniu. :baffled:Coś w tym jest, bo ja w poprzedniej ciąży przechodziłampierwszy trymestr lipiec-sierpień- wrzesień i naprawdę nie mieliśmy tyle stratna kwietniówkach 2013.
agatka - bidulko, to trudna decyzja, aż mi łzy w oczachstanęły:-(.
Asiulka - to strasznie przykre. Trzymaj się. Ściskam mocno:tak:.
czarna - ja nie piłam kawy przez półtora roku, ale terazzaczęłam, bo mam tak niskie ciśnienie, że padam. Wczoraj miałam migrenę namaxa, nawet postny chleb ciężko wchodził.:cool:



 
Asiulka ja zabieg miałam raptem 4 dni temu. Co do narkozy to sadze , ze to bedzie najlepszy wybor. Ja chciałam miec znieczulenie miejsowe lub to w kręgosłup ale lekarz mi wytłumaczył ze to nie jest zbyt przyjemny zabieg i zbyt czysty ( chodzi o duza ilosc krwi ) i ze lepiej bedzie dla mojego zdrowia psychicznego abym nic nie widziała i słyszała. Wychodząc ze szpitala poproś o dobre leki przeciwbólowe a i jakies uspokajające. Ja o takie nie poprosiłam i teraz zaluje...
bo moze byłoby lzej.... moze....

Kochana trzymam kciuki....
 
Asia straszsnie Ci wspolczuje Kochana
[*]

Ja nie moge uwierzyc ile u nas straconych ciaz. Tak mi szkoda mam wszystkich aniolkow, moge sobie tylko wyobrazic co teraz musicie przezywac. Trzymam za Was kciuki, obyscie szybko mogly sie starac o nastepne fasolki &&&&&&


Czarna ja kawe pije, jedna dziennie rozpuszczalna z jedej lyzeczki i duuuza iloscia mleka. Zaczynam prace o 7.30 rano wiec dla mnie to zbawienie. W pierwszej ciazy pilam do polowy II trymestru a potem mi sie odechcialo ;-)

Chcialam tylko napisac dla pocieszenia, ze ryzyko poronienia po 10 tygodniu spada do 10% a po 13 juz 1-2% wiec jeszcze troche dziewczynki i bedziemy mogly sie odprezyc.

Milego dnia brzuszki
 
Czarna_85 przed ciążą potrafiłam wypic 2-3 kawy dziennie (ale słabe) , teraz całkowicie straciłam ochoty. Raz na tydzień zrobię sobie słabą kawę i tylko tyle :)
 
No to przyszla pora i na mnie aby napisac i pochwalić się wspaniala nowina o długo wyczekiwanej ciąży ;) termin porodu na 7.10 a już nie mogę się doczekać, wiec drogie mamusie WITAM :-)
 
reklama
Ja kawe piję rozpuszczalną z jednej łyżeczki z mlekiem. Staram sie jedną dziennie ale to różnie wychodzi. Jestem kawoszem i przed ciążą piłam po 4 dziennie :p
 
Do góry