reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Magdus nie smucisz i ni musisz przepraszac od tego jestesmy zeby sie wspierac w razie watpliwosci:tak: Buziak i glowa do gory wszystko musi byc dobrze
 
Lisica, przytulam mocno.
To strasznie trudne, ale da się przez to przejść i nie zwariować,na prawdę.Mam nadzieję, że lekarz pomoże Ci podjąć odpowiednią decyzję, co do której Ty będziesz przekonana.
 
Witam! Mam nadzieje ze moge do Was dolaczyc:) Jestem w 6 tc i dzis bylam na usg i wg usg ciaza ma 4+4 tc,serduszka nie bylo widac i lekarz kazal przyjsc za 2 tyg zeby sie uspokoic ze wszystko sie pojawilo i powiedzial ze mozliwe ze troche sie poprzesowalo i dlatego ciaza jest mlodsza. Troche sie boje....A tak wogole to juz mam 3 dzieci wiec to moja 4 ciaza:)
 
Możliwe ze owulacja się przesunęła. Ja powinnam być juz w 8 tygodniu licząc od ostatniej miesiączki, a jednak jestem w 5 :) Także glowa do góry, nie zawsze wychodzi książkowo.
 
reklama
Do góry