reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Lisica - o rany.... Nie znam słów, które mogłyby ukoić to, co czujesz....

Madziorrek - jak dzisiejsza kontrola?

Jeśli są z nami jeszcze jakieś dziewczyny, które według OM mają termin na początek listopada, to koleżanki z listopada na Was czekają. Może jest jeszcze tam mało osób, ale jak listopadówki będą zbierać się na październikówkach, to trochę dziwnie będzie. Więc raz dwa: te kobietki, co mają termin od 1 listopada, proszę, niech wzmacniają szeregi na swoim wątku :-) I proszę mi się tu nie obrażać, bo chodzi o porządek.

Pamiętajcie, by wysłać swoje dane do Sunovii na priv.

Kotulcia - co tam u Ciebie?

Asiulka - a ja czekam na zdjęcie Twoich oponek ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie, nie widać jeszcze nawet zarodka. Na razie jest tylko pęcherzyk ciążowy, który wczoraj miał 6.5 mm . Czytałam też (wiem, cicho :D ), że u niektórych kobiet zarodek pojawia się dopiero przy 20 mm i nie ma to nic wspólnego z tym, że to jest źle rozwijająca się ciąża.
 
cześć
ja po dluuugim spacerku z synkiem, śliczna pogoda dzisiaj, teraz zjedliśmy obiadek i będziemy odpoczywać

Lisica, :( przykro mi bardzo, nie wiem co napisać, tulę mocno, daj znać po wizycie.......
 
Cyntia85 wszystko dobrze u mnie:) Z czytaniem jestem na bieżąco, tylko ostatnio pisząc długiego posta do Was, pod koniec wyszło mi na stronę główną i myślałam że wyrzucę tego laptopa przez okno taki nerw mnie dopadł:p Nie miałam siły pisać od nowa:)

Koktajlu mi się zachciało co prawda z mrożonych truskawek ale był pycha:)

Znajomi dzisiaj mają do nas przyjść i jedyne co od rana zrobiłam to się pomalowałam i dalej siedzę w piżamie - jak tak dalej pójdzie to zdziczeję w tym domu i zamienię się w jaskiniowca:(
Chcę do pracy - ale jako że ja pracuję w systemie zmianowym a teraz nie mogę na nocki pracować nawet na własne życzenie to nie mam co wracać:/ Siedzieć z idiotami na pierwszej zmianie to mi się nie uśmiecha... Ale za 2 tyg. mam zjazd w szkole to może chociaż to nie pozwoli mi na zupełną izolację od społeczeństwa...:rofl2:

Dalej czuję się dobrze, nic nie boli, nic nie kłuje - oprócz bolących piersi czuję się jakbym nie była w ciąży:-) Dobrze że z przyzwyczajenia wchodzę na to forum bo bym zapomniała że w ciąży jestem:)

Lisica współczuję:(
 
Dziekuje za odpowiedz, bo az mnie dziwilo czy nap[rawde tak wiele kobiet ma problemy z donoszeniem ciazy...zasmucilo mnie to...

magdus
- -mnie jeszcze ni zaczely bolec ...w pierwszej ciazy bolalay ale jakos jak juz wiedzialam, ze jestem , ale nie pamietam od kiedy do kiedy. Pamietam ze najgorzej bolaly podczas wstawiana z lozka...grawitacja ;-) wujek google to zlo w ciazy :-pjak dziewczyny pisza, pytaj smialo nawet o najwieksza glupote - odpowiemy

marrika
- -zdrowka zycze

Lisica -tule Cie mocno Kochana

My zaliczylismy dwa spacer...jednak noszenie malego w chuscie zaczyna powoli odpadac - -przynajmniej opcja z przodu. Juz nie chodzi ze ciezki sie robi ale sie wierci bo nic nie widzi. Niech sie robi ciplo to na plecach sprobujemy ;-)

Cale szczescie ze E dzisiaj wraca to nocka bedzie jego :-D ja odespie - czekam z niecierpliwoscia na relacje i wrazenia :tak:


A moglabym poprosic o linka na fb ?? tam czasem mi latwiej ogarnac wszystko :) z gory dziekuje
 
Jestem w szpilatu, zaslablam i miałam drgawki z dzidzia ok bije serducho, ciążą jest młodsza, nie wiem czy mnie zostawia ale mam twardawa macice ( co to oznacza?) Odetchnelam przy usg uffff
 
reklama
No bo zazwyczaj przy twardej macicy przepisuja dupka i cos rozkurczowego np nospe dlatego pytalam a nie przepisali Ci magnezu?A co do jodidu masz problemy z tarczyca?
 
Ostatnia edycja:
Do góry