reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Mamusia29 nie rób takich smaków proszę! Ja też wczoraj myślałam o domowej pizzy ale postanowiłam jednak wykorzystać mięsko i zrobiłam dziś z młodymi ziemniaczkami (o dziwo były już w sklepie) i z surówką z marchewki. A teraz jak zwykle wszystko to stoi mi w gardle :-(
 
reklama
Mamuśka- mniaaam;) A ja dzisisaj od rana zaspakajałam swoje zachcianki i jadłam na wszystko co mam ochotę;p Pomogli mi w tym dziadkowie, mąż, i rodzice;)) Z każdego obiadu po trochu i mmmmmm niebo w gębie;))

AsChlee- jaką Ty szkolę zaczynasz dziecinko?:)

annam- z całej siły 3 mam za Ciebie kciuki. Pomodle się za Was musi być dobrze....


A ja jutro jadę na 4 betę, i w końcu już się umówię chyba na wizytę... Buuuzi dziewczyny.
 
Ostatnia edycja:
Madziorrek kochana moja ja teraz zaczynam szkole jezykowa bo znam jezyk na poziomie B1 a chce zrobic certyfikat na C :tak: musze przygotowac sie bo planuje kontynuowac studia ktore zaczelam i nie skonczylam;-) a nie chce potem zawalic czegos przez niedostateczna znajomosc jezyka:tak:
 
Hej,
miałam jakieś problemy z internetem i teraz ciężko mi was nadrobić, ale mniej więcej to zrobiłam.

Widziałam, że poruszyłyście temat imion zagranicznych. Żadne polskie przepisy nie zabraniają ich nadawania. Mówią tylko o tym, że imię nie może być ośmieszające, nieprzyzwoite, w formie zdrobniałej oraz niepozwalające na odróżnienie płci. Jak najbardziej można nadawać imiona pochodzące z języków obcych jeśli nie mają odpowiedników w języku polskim, jednak stosuje się polską pisownię. Chyba, że jedno z rodziców ma obywatelstwo innego kraju - wtedy pełna dowolność.
Zresztą w ostatnich latach urzędnicy zgadzają się na przedziwne imiona: Mrówka, Jeżyna, Żyraf, Thorgal, a nawet gdzieś mi się rzuciła w oczy Calineczka.

Bestyja, dzięki za info o SSMamie. W takim razie muszę ją wywalić z listy.

Cyntia, jak najbardziej popieram, by wspomnieć też o aniołkach, zaraz dopiszę.

Kasiaiic bardzo mi przykro ... :-(

annam, trzymam kciuki za twoją fasolkę.

My dziś powiedzieliśmy moim rodzicom. Tak jak się spodziewałam, bez entuzjazmu.

Cały dzień mam na coś ochotę, a jak już to jem, to okazuje się, że to nie to ...
 
Annam trzymam za was kciuki.


Ale dobre jedzonko...a u nas bagietka świeżutka z łososiem wedzonym na ciepło i cytrynką.
 
Witam kochane mamusie,dawno mnie nie było bo więcej pracowałam ;(
Przykro mi z powodu straty jednej fasolki ;(
Nadal nie wiem o co chodzi z tą ssmamą bo na 149 ja nie znalazlam wyjasnienia.
Dziewczyny jak u was z waga,bo ja juz +1kg,masakra jakaś ale autentycznie co 2 godz ssie mnie w zoladku i muuuusze cos zjesc,niby zdrowe rzeczy ale jednak w biodra wchodzi.
Mam tez strasznie wzdety brzuch i wieczorem to wygladam jakbym juz byla w 4miesiacu ;(
Ma tak ktoras?
A co do wizyty to jednak lece juz w ten poniedzialek,nie doczekam do 3 marca ;)
 
Miśka na 149 jest na samej górze pierwsza odpowiedz Bestyji i tam jak klikniesz na Staraczki 2014 to jest wyjaśnione że dziewczyna poprostu oszukiwała.

Annam trzymam kciuki, będzie dobrze!!!

Ale mi smaka narobiłyście tymi zdjęciami... aż zgłodniałam!!! Idę coś zrobić dobrego.
 
Ostatnia edycja:
U mnie na razie waga bez zmian, ale ja jakoś nie mam apetytu, jem z rozsądku i żeby zapobiec mdlosciom. Rano jestem płaska, ale wieczorem wyglądam na +5 kg. I wyglądam niestety nie na 4 miesiąc, tylko na tlusciocha :-(
 
reklama
U mnie -1,5 kg czyli powoli nadrabiam stratę. Brzuszek już się zarysowywuje, widać szczególnie wieczorem :-D ale ja nie należę do szczupłych więc nie jest to jakoś bardzo widoczne.

Skusiłam się dziś na chrzan. Taka zachcianka. Ledwo zdążyłam do łazienki :-/ a teraz piję zieloną herbatę z bergamotką i zabieram się za prasowanie. Miłego wieczoru :tak:
 
Do góry