reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
dobrze wam z tymi śniadankami do łóżka :) moje dziecko dziś wstało i mówi że jej "burczy w brzuchu ",,, :cool2: wiec chciał nie chciał trzeba było wstać i dziecku śniadanie zrobić ... ubrać ja ,nakarmić i dopiero o sobie pomyśleć :-) jeszcze mąż dziś w pracy...
 
Cyntia ja mam umowę do końca roku ale nie wiadomo czy firma jeszcze będzie działać :mad:
O matko to była najdłuższa godz w Kościele mega mdłości zawroty głowy :-( wszystkie zapachy mi się mieszały i tłum ludzi :-( teraz czas wcisnąć w siebie rosół
 
Hmmm ja z usg zaczekam do 7 tyg bo nie chcialam sie stresowac,wiadomo potem same zle mysli sie nasuwaja. Wspolczuje wam dziewczyny z tymi mdlosciami i wymiotami ;( nie macie wesolo.
A z sexem ok,mam ochote ;) raz wieksza raz mniejsza ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam mieć następna wizytę dopiero 19 marca ale umowie się do gin na nfz w tym tyg aby zobaczyć czy serduszko bije bo do marca mnie stres zje :-(
 
Do góry