reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Annam - zdecydowanie podnosi poziom progesteronu we krwi. Brałam luteinę 50 wieczorem. Rano badałam progesteron i był 38 ng/ml.

Monarti - też miałam kryzys z luteiną i zmieniłam metodę aplikacji. Aplikuję palcem, nie tym plastikiem. Obcięłam na krótko paznokcie, a za każdym razem przed aplikacją dokładnie się myję oczywiście, no i dezynfekuję palca spirytusem :-p Ale za to nic nie szczypie.
 
Dziewczyny,a powiedzialyscie juz w rodzinie o ciazy? Ja z racji poprzedniego poronienia w 8 tyg postanowilam zaczekac do 10tyg a nawet triszke pozniej. W pracy tym bardziej powiem jak najpozniej,chociaz czasami mam ochote pohsc na l4.
 
Miśka :-) moi wiedzą z racji bliskich relacji z rodzicami i zawsze mogę liczyć na ich pomoc:-)
Cyntia mnie właśnie drażni ten plastik i chyba zacznę palcem bo ten aplikator jest okropny ja muszę brać 1 tabletkd 100 na noc :p
 
Ja w pracy też do miesiąca powiem bo mam umowę na czas określony i do 3 miesięcy muszę zgłosić że jestem w ciąży
Kurcze mdli mnie a do Kościoła trzeba pójść :-(
Miłej niedzieli życzę :-)
 
A ja w pracy siedzę masakra
Zauważyłam ze mam węzły powiększone przy lewej piersi i baardzo boli. Nie wiem co z tym zrobić
 
Ostatnia edycja:
Monarti - a do kiedy masz umowę? Jeśli kończy Ci się umowa, to aby ją przedłużyli według prawa musisz mieć skończony 3 miesiąc (dokładnie 3 x 28 dni) ciąży przed wygaśnięciem umowy. Tak to nie mają obowiązku przedłużyć. Kiedy kończy Ci się umowa?
 
reklama
Hej dziewczynki :)
Ja się dopiero ogarniam...wczoraj się zasiedzielismy do późna u znajomych aż mnie brzuszek troszkę bolał ale już przeszło...

Co do progesteronu to ja płacę za 15 dawek crinone prawie €100 :( masakra... ale w piątek idę do lekarza i zobaczymy czy da się zmienić na coś innego.. u mnie trzeba było działać szybko dlatego lekarz przepisał ten lek...

A z dzieleniem się nowiną to na razie powiedzieliśmy najbliższej rodzinie i przyjaciołom.. no i musiałam powiedzieć w pracy bo na zwolnieniu jestem od środy. Mój mąż to taka pepla jest i się zaczyna już chwalić dookoła.. normalnie mam ochotę go udusić.. mógłby chociaż poczekać do piątku aż zobaczymy serduszko
 
Do góry