reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Mnie wczoraj strasznie wzięło na lody ciepłe aż wstyd nic z rana nie zjadłam pożywnego a tylko 3 lody .. Muszę się pilnować. W poniedziałek chyba nie pojde juz do pracy moje dziecko jest chore mam ja , kim zostawić ale ja do id odpocznę narazie nie muszą wiedzieć ze jestem w ciąży
 
reklama
To ja jeszcze ani razu nie wymiotowałam. Jedyne co to jak robiłam zbyt długie przerwy miedzy posiłkami to wtedy mdłości masakryczne i ciężko było coś do buzi włożyć. Wiec teraz się bardziej pilnuję i jest ok :-D
 
Mam wizyte o 17;30 jedyny gin ktorego znalazlan ale nie ma usg nie wiem co myslec Moze uda Sie zrobic usg na szybko zobaczymy trzymajcie kciuki
 
Ja nie dosc ze sie zmagam z mdlosciami, wczoraj jeszcze wymioty i wogole samopoczucie straszne. Nie mam sily po schodach wejsc na pierwsze pietro :baffled: To jakby bylo malo to od wczoraj zlapalo mnie straszne przeziebienie. Gardlo boli, miesnie bolą, ogolnie masakra! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Leze w lozku, jak tylko wstane to robi mi sie slabo. Dzwonilam do dr kazal kupic *spam*, moge tantum verde, rutinoskorbin i paracetamol. No i wszystkie domowe sposoby. Niedawno kupilam z mysla o corece inhalator i teraz swietnie mnie sie przydaje.
 
Inhalator tez musze zakupic,najlepiej ten ze smoczkiem.

Ja 2 razy wymiotowałam,i tak lekko głodówke robie dzis. Aby bułki z masłem jem,no i sie trzymaja.
 
Polecam inhalotor! Moja znajoma pediatra to wogole mi kazala kupic taki zwykly, tani w markecie, zebym czasem za 300zl nie kupowala. Teraz jak corka byla przeziebina to np nie musialam jej podawac mucosolvanu w syropie tylko robilam inhalacje z mucosolvanu do inhalatorow, zawsze to mniej lekow do wypicia.
A z jedzeniem to u mnie tak ze gdybym sie nie zmuszala zeby cos zjesc to caly dzien moglabym nie jesc nic. Zero laknienia! Nawet slodycze mnie nie pociagaja ;-) Jadlowstret totalny :baffled:
 
Aga_sen gratulacje , wiem co to długie starania i obawa związana z plamieniami... ja jestem na początku 7 tygodniu długo wyczekiwanej ciąży i tez je mam (te plamienia), takie zupełnie delikatne nie mal żółte. Leżę w łóżku na zwolnieniu i czytam książki ...Będzie dobrze..
 
Marikka ja inhalator pozyczałam do tej pory ale teraz kupie. Fajne sa takie dzieciece i 100 kosztuje tylko.

Pikulinka wiec dbaj o siebie;-)
 
Witam wszystkie październikówki :) Wczoraj dowiedziałam się że zostanę mamą :) Staraliśmy się o fasolkę 5 miesięcy i jesteśmy strasznie z mężem podekscytowani bo w końcu się udało :) Wczoraj zrobiłam test i były dwie kreseczki z tym że jedna słaba, więc dzisiaj zrobiłam bHCG i jest prawie 900 :D:D:D Niestety przy okazji wyszło TSH 3,3 więc od dzisiaj biorę Euthyrox. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze bo to moja pierwsza ciąża....

 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry