reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Dokładnie na rozstępy nie ma rady albo są albo ich nie ma można jedynie zniwelować troszkę ich widoczność. Ja juz mam na całym brzuchu ile ja się wyplakalam. Ale mój mówi ze najbardziej kocha i tylko mnie wiec nie martwię się tym.
 
reklama
Hej dziewczyny. to mój pęcherzyk z fasolką, o którym wspominałam wczoraj. Lekarz powiedział, że nigdy czegoś takiego nie widział, nie wie czy to źle czy dobrze... ale, że zazwyczaj bywa dobrze. Jest taki zagięty a powinien być bardziej okrągły. Co o tym sądzicie? WP_000853.jpg
 

Załączniki

  • WP_000853.jpg
    WP_000853.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 73
Hej dziewczyny. Bardzo chciałabym do Was dołączyć, ale czeka mnie jeszcze trochę czekania na potwierdzenie. Fajnie byłoby zostać październikówką, bo sama mam urodziny w październiku... ale to było dopiero pierwsze podejście więc zobaczymy czy mamy aż takie szczęście. Mam już 2 letnią córeczkę, z którą siedzę teraz na L4 bo biedulka chora, zapalenie krtani ma, ale dzięki temu nadrobiłam Was od początku. Gratuluje Wam wszystkim i mocno trzymam kciuki za Was i Wasze cudne fasolki :)
 
Witajcie dziewczyny,
Niestety nie mam zbyt dużo czasu aby często zaglądać do Was, jednakże będę się starała.

Odpowiadając na wczęsniejsze wątki, o ciąży wie narazie mój mąż i siostra, czekamy do potwierdzenia u lekarza aby powiedzieć rodzicom.
Pierwszą wizytę mam na 21.02.2014

Co do objawów to niestety zaparcia i bolące piersi. Tak po za tym wszytko ok.

Rozstępy to mam od zawsze i mimo smarowania różnymi kremami nie znikają wiec boję się co to będzie po ciąży.

Już nie mogę się doczekać pierwszej wizyty u lekarza..... zobaczyć co się kryje w brzuszku :)

Jutro jadę na imprezę firmową i muszę wymyśleć dobry argument, żeby nie pić alkoholu i tu może być problem bo na tych imprezach to się leje......
 
Olcia - a według mnie to niekoniecznie kwestia genetyki. Moja mama i jej siostra są szczupłe. Mama po 2 ciążach ma płaski brzuch. Ciotka po 1 ciąży nigdy nie pozbyła się pomarszczonego fałdu skóry.

Co do wakacji, to nie wiem czy zaliczymy choćby morze. My jeździmy co roku do Dźwirzyna :-)

W niedzielę miałam jechać z P. odwieźć mojego ojca, czyli 2x 320 km autem i oboje zdecydowaliśmy, że skoro mam leżeć póki co, to zostaje. Parę godzin wibracji macicy nam teraz niepotrzebne ;-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny z niektorymi juz mialam okazje pisac na innych forach. Dzis mam wizyte o 4. Zobaczymy co powie. Dzis powtorzylam test po wczoraj a kreska tez blada :/ mysli ie ze z krwi by mi vos pokazalo?
 
Do góry