reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Co do Musteli i w ogóle kosmetyków dla mam i dzieci to polecam blog podwojonej sroki, robi tam analizy składów. I wg niej Mustela ma bardzo kiepskie składy - mało składników aktywnych, które mogłyby dawać jakiekolwiek efekty, a dużo zapychaczy. Ja używałam jakiegoś kremu/żelu na brzuch po porodzie z Musteli, oczywiście był drogi jak to Mustela, a efektów jakichś specjalnych nie widziałam ...
 
reklama
sonka_86 dzięki, wypróbuję ten trick z wodą z cytryną, może coś pomoże.

Emilia S witaj ;-)

sunovia ciekawe spostrzeżenie, a ja się zastanawiałam nad specyfikami tej firmy. Ja byłam zadowolona z maści Fissan w pierwszej ciąży. Teraz przeszłam na naturalną pielęgnację i smaruję się olejkami - świetny jest olej kokosowy (w sumie polecany też do walki z rozstępami).
 
Cześć dziewczyny :-D
Przyszłam na chwilkę się z Wami przywitać :tak:
Jestem mamą 11 miesięcznego Tymoteusza :-) swego czasu na forum spędzałam mnóstwo czasu, niestety teraz mój dzieć pozwala mi czasami coś skrobnąć na telefonie. Tym bardziej,ze spędzamy całe dnie wyłącznie we dwoje.
Jeśli pozwolicie to skrobnę coś sporadycznie.
W tej chwili jestem w ciąży ;-) tyle wiem z badania bety :-D w poniedziałek było 414 U/L a zapisana jestem do lekarza na 25 lutego. Niestety jeszcze po ciąży nie miałam regularnych cykli i wiem tylko kiedy mniej więcej była owulka(ale i to tak na chybił trafił). poziom bety wskazywał na jakiś 4 tydzień :)

Co do rozstępów to ja w ciązy smarowałam się i olejkiem i kremem z Rossmana i Mustelą(oj uwielbiam jej zapach ) i Palmersem(ten to mi śmierdział strasznie) i generalnie rozstępy wyszły mi na cycach(w słoneczko-masakra) i już po porodzie na boczkach. Mam nadzieję,że i tym razem uda się je zredukować do minimum.
Pozdrawiam
na_cik
 
Jest, jest serduszko i 7 mm maluszka!!! Cały dzień stres niewyobrazalny, nie pamiętam kiedy ostatnio sie tak denerwowalam. Do gabinetu weszlam nieprzytomna, więc gin zaczął od usg żebym wogóle zaczęła funkcjonować. Jak sie okazało, że jajo ma zawartość, to sie z ulgi poplakalam. Mój biedny gin...Szczegóły że zdjęciem jutro na odpowiednim wątku. Chyba można mnie dopisać do naszej listy, 30 lat, termin na 4.10.14.
 
rjoanka zazdroszczę ulgi i gratuluję:)
sunovia fajny blog i w sumie i dla przyszłych mam i dla maluszków najlepsze składy mają zwykłe kosmetyki rossmannowskie:) Chyba po jutrzejszym USG jak wszystko będzie ok wyciągnę męża na małe zakupy do rossmanna:)

Już jutro wizyta, trochę się denerwuję nie powiem, ale ważne że dłużej nie będę czekać w niepewności.
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie :)nazywam się Iwona , wczoraj zrobiłam test i wyszły dwie ciemne kreski ! W szoku jestem jeszcze teraz i nie mogę w to uwierzyć. Mam mieszane uczucia, ciążą nie planowana i dlatego tysiąc myśli w głowie... Jestem juz mama już 2.5 rocznej dziewczynki.
 
dzień dobry


Witam się z porannymi, całodniowymi pewnie mdłościami - wczoraj płakałam, że nic mi nie dolega to sobie to wykrakałam:p

Rjoanka - super , gratuluje :) cieszę się razem z Toba:)

Kotulcia -kciuki za wizytę :) zdaj nam później relacje:)patrzę Kottulcia na Twoja betke- ja miałam 247 w 15 dpo :) pewnie są inne normy laboratoryjne:)

Witaj Motylek05 :)

miłego dnia życzę :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam z rana wszystkie mamusie :)
Jeżeli chodzi o smarowanie i rozstępy to ja polecam zwykłą oliwę z oliwek. W poprzedniej ciąży przytyłam 22 kg, smarowałam się tylko oliwa z oliwek od łokci do kolan i nie mam ani jednego rozstępu. Nie wiem czy to genetyczna sprawa bo moja mama ma rozstępy wszędzie gdzie się da. Mnie się udało nie mieć wcale i uważam, że to za sprawą oliwy z oliwek. Moje koleżanki też ją przetestowały i również się udało. Oliwa nie wiele kosztuje więc spróbować warto. Mi już mąż zrobił zapas 3 butelek ;)
Wczoraj miałam fajny dzień:) Jestem instruktorem fitnessu i od kiedy dowiedziałam się o ciąży objęłam zajęcia dla aktywnych mam. Wczoraj było 5 brzuchatych dziewczyn - niesamowiete doświadczenie, dużo śmiechu i spalonych kalorii, a wszytko po to żeby trzymać formę :) Już nie mogę się doczekać następnych zajęć.Wszytkim dziewczynom, które czują się dobrze i nie mają przeciwskazań polecam takie formu ruchu. Świetnie przygotowują do porodu, poprawiają krążenie, człowiek nie czuje się taki ociężały, a endorfiny po treningu wprawiają w świetny nastrój :) Miłego dnia :)
 
Do góry