reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Mizzah - poproszę męża, żeby podpytał, czy nasz dziecięcy jest wyłącznie ozonowany. Jego długość to szerokość dużego basenu, od biedy da się popływać:-D. Chodzimy na Redutową. Tylko pamiętaj, żeby nie pływać żabką, tylko na plecach. Ja tego nie wiedziałam i sobie dołożyłam jeszcze do mojego kręgosłupa:baffled:.

cyntia - w usg promieniowania nie ma, co najwyżej ultradźwięki, co nie zmienia faktu że w jakiś sposób drażnią one zmysły dziecka:tak:.
 
reklama
cyntia - w usg promieniowania nie ma, co najwyżej ultradźwięki, co nie zmienia faktu że w jakiś sposób drażnią one zmysły dziecka:tak:.

to samo chciałam napisać :-)

Ja pytałam o basem w poprzedniej ciąży. Mój lekarz zrobił dziwną minę, uśmiechnął się i powiedziała - ok, najwyżej będziemy leczyć. Odechciało mi się, bo nie miałam żadnej infekcji od 12 lat :-D Teraz mąż zapisał mnie na jakieś zajęcia dla ciężarnych, który mają łączyć elementy jogi, pilates i body ball, wykorzystywać ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne. Zobaczymy, bo ja nie umiem zmusić się do ćwiczeń :eek:
 
Cyntia nie uraziłaś mnie bo nie miałaś czym :) ale zmartwiłam się...Pani, która ma mi zrobić USG jest bardzo dobrym specjalistą a sprzęt mają jeden z najlepszych w Polsce. Zresztą co tu mówić, po badaniu w 12 tc, wyszłam, spokojna i w pełni usatysfakcjonowana. Pani Doktor wytlumaczyła wszystko co widać na monitorze, mowiła czy jest ok, na zakończenie dała nam płyte DVD i 4 stronicowy opis badania. Mój lekarz jest wporządku, ale ma gorszy sprzet i nie jest juz tak dokladny bo za drzwiami pacjentki czekaja, 10-15 min max na rozmowe, badanie ręczne i usg, więc szału nie ma. No i mam obawy, żeby mu powiedzieć, bo mam wrazenie ze moze to zle odebrac/obrazić sie...oczywiscie nie zakładam z gory tego, ale wiem, ze lekarze bywaja czasem przewrażliwieni jesli pacjentka "łazi" gdzie indziej..


Pscółka Będę zatem czekać na wieści :-)
 
Mizzah - mój sam mi się spytał czy chcę iść do dobrego specjalisty na badanie połówkowe. To powiedziałam, że jasne (z tym, że u tego lepszego 335 zł za badanie zapłacę). Ale masz rację, że może Twój lekarz różnie to odebrać. Jeśli miałabym wybierać, to absolutnie nie rezygnowałabym z tego lepszego specjalisty. A skąd jesteś? Ja już się stresuje na moje badania - choć mam świadomość, że lepiej wiedzieć o ewentualnych problemach.
 
Mizzah - mój sam mi się spytał czy chcę iść do dobrego specjalisty na badanie połówkowe. To powiedziałam, że jasne (z tym, że u tego lepszego 335 zł za badanie zapłacę). Ale masz rację, że może Twój lekarz różnie to odebrać. Jeśli miałabym wybierać, to absolutnie nie rezygnowałabym z tego lepszego specjalisty. A skąd jesteś? Ja już się stresuje na moje badania - choć mam świadomość, że lepiej wiedzieć o ewentualnych problemach.


Cyntia Ja jestem z Warszawy. No właśnie masz rację, też mi coś w głowie mówi, żeby pójść do tej babeczki, tylko jak to powiedzieć lekarzowi. W sumie mogłabym powiedzieć wprost, ale tak jak sama zauważyłaś "różnie to bywa" a nie potrzebuję jakiś później krzywych akacji....


A ten badania to rozumiem, jakaś ogólnopolska bezpłatna akcja?

Ok, widzę, że tak...doczytałam :)

Fajna sprawa, na pewno dużo się dowiesz
 
Cześć dziewczyny jestem po badaniu. Dzidzia zdrowa 10,5 cm no i wychodzi na to, że będzie druga dziewczynka. Moja córcia świętuje bo chciała właśnie siostrę
 
gnagna - ja chodziłam na ćwiczenia w poprzedniej ciąży od 13do 33 tygodnia, teraz też muszę się zgłosić, bo super poprawiają samopoczucie:tak:
Mizzah - a mój gin to się chyba nawet ucieszył jakpowiedziałam gdzie robię usg, bo sprzęt miał gorszy, a wiedział jaki u mojejspecjalistki od usg jest sprzęt (i kompetencje), bo wcześniej tam pracował. Jużpoprosiłam męża o podpytanie w sobotę co do basenu:tak:.

Myszencja - to dobrze, że po myśli córeczki:-D, gorzej jak sięda dziecku wybór, a później co innego się urodzi. :eek:Niezłe też czytałam historiejak się mamy pytały rodzeństwa jak chcą dać na imię, powaliło mnie imię"Drzewo":-D:-D
 
reklama
gnagna - ja chodziłam na ćwiczenia w poprzedniej ciąży od 13do 33 tygodnia, teraz też muszę się zgłosić, bo super poprawiają samopoczucie:tak:
Mizzah - a mój gin to się chyba nawet ucieszył jakpowiedziałam gdzie robię usg, bo sprzęt miał gorszy, a wiedział jaki u mojejspecjalistki od usg jest sprzęt (i kompetencje), bo wcześniej tam pracował. Jużpoprosiłam męża o podpytanie w sobotę co do basenu:tak:.

Myszencja - to dobrze, że po myśli córeczki:-D, gorzej jak sięda dziecku wybór, a później co innego się urodzi. :eek:Niezłe też czytałam historiejak się mamy pytały rodzeństwa jak chcą dać na imię, powaliło mnie imię"Drzewo":-D:-D

No niezłe. My może nie tyle daliśmy jej wybór, co jak się dowiedziała ze będzie dzidzia to od razu stwierdziła że będzie siostra - Laura ;)
 
Do góry