reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Kotulcia własnie w srode mam wizyte t zapytam,bo z Aga tez miałam,ale sie wchłona a teraz znowu a to przez zaparcia
 
reklama
Hej. Ja z innej beczki. Zepsuł nam sie czajnik elektryczny. Kupiliśmy w markecie nowy, wode przygotowaliśmy pare raze a dzis zrobiłam sobie nim herbatę. Mam katar wiec nic nie poczułam. Narzeczony zwrócił mi uwagę ze daje plastikiem. Wypiłam tylko pol kubka a po godzinie rzygalam jak kot. Moze to głupie ale zastanawiam sie ze skoro mi zaszkodziło aż tak to czy dziecku nie zaszkodzi. Wymiotów nie miałam już od 3 tygodni i jestem prawie na 100% pewna ze to ten czajnik. Wiecej go nie użyje.
 
Judy ja też kiedyś taki czajnik kupiłam w kwasku cytrynowym go gotowałam potem w occie a i tak z 10razy przed użyciem ale i tak nie było zbyt dobrze... dziś poszlabym zwrócić taki egzemplarz, szczególnie że nie należał do tych najtańszych.
Nam też z mężem było nie dobrze po takiej wodzie. Lepiej nie pij wody z takiego chemicznego plastiku....
 
Co do styczniówek, to wpierw muszą zamknąć kwietniówki. Ale widzę też, że dopiero dziś ktoś założył temat styczniowy. Może adminki czekają aż dziewczyny się zrzeszą?

K_a_s - kciuki za wizytę!

Judy - napisz jakiej firmy. My też bedziemy kupować, więc wolałabym uniknąć tej marki. Współczuję.. Dalej się tak czujesz?
 
Postanowiliśmy kupić nowy czajnik. Dalej mi nie dobrze ale już lepiej niż rano. Tradewind- jakaś marketowa chińska firma. Nigdy wiecej ... Teraz gotuje w garnku aż nie kupie lepszego.
 
Domka - oj tak nie ominęła mnie w poprzedniej ciąży ta"przyjemność". proponuję maść procto glyvenol, bo ma środek znieczulający.Ja na początku robiłam sobie także okłady z kory dębu, daje ulgę ale tylko wmomencie jak ciepły okład jest na miejscu, ale po całej nieprzespanej nocydobre było i te kilka minut.
judy - jak zwymiotowałaś to znaczy, że organizm się tegopozbył zanim zdążyło się wchłonąć, ale jak piszesz że nadal niedobrze, to może się skonsultuj z jakimś lekarzem.
 
Tu lekarze sie tak nie wyczuwają i na wszystko mówią ze będzie dobrze. Usg sa dwa na cała ciaze itp wiec poczekam aż będę w pl i wpadne do swojej pani doktor i z nią pogadam. Wolała bym byc w ciazy w pl wiem ze tam miała bym lepszego lekarza a tu cóż...
 
Jak mnie denerwują tacy producenci;/ a później biedny czlowiek sie zastanawia, bo oni nie potrafia czajnika zrobic, z którego picienie wywołuje środków uboczanych;/ kopa im tylko;/


a moja dzidziunia zdrowa, ino, że płci nie znam w dalszym ciągu. Znaczy, że dziewczynka co??;p

Buuuziaki spadam robić pyyyyyyyszne wiosenne leczo.

PS Dziewczyny czuje ruchy;) hihi zapomniałam sie pochwalic;p
 
Jak mnie denerwują tacy producenci;/ a później biedny czlowiek sie zastanawia, bo oni nie potrafia czajnika zrobic, z którego picienie wywołuje środków uboczanych;/ kopa im tylko;/


a moja dzidziunia zdrowa, ino, że płci nie znam w dalszym ciągu. Znaczy, że dziewczynka co??;p

Buuuziaki spadam robić pyyyyyyyszne wiosenne leczo.

PS Dziewczyny czuje ruchy;) hihi zapomniałam sie pochwalic;p

Szybko je czujesz ;)
Jakie masz odczucia?
Bo ja miałam jakieś łaskotanie,elektrody jak by mnie przeszły.
A od 2 dni cisza..
 
reklama
Madzia - ja te pierwsze ruchy czułam jak trzepotanie motylka w dłoni, a później, od ok. 16 tc takie pykanie w jednym miejscu, jakby bańki mydlane pękały albo jakby bąblowały pęcherzyki powietrza. A jak maluszek się cały porusza, to tak jakby (dla mnie) masa kałowa sobie przechodziła i się cofała (czasem widać gulkę na chwilę), hihi, tyle, że w macicy. No tak mi się kojarzy :-D
 
Do góry