reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
cześć :)

ja właśnie zjadłam śniadanko, ale było pyszne, ostatnio ciągle jem na śniadanie serek wiejski z pomidorami, papryką czerwoną i startym serem żółtym, ciągle mam na to ochotę :)

Kotulcia, gratuluję córeczki :) suuuper :) &&&&& za posiew i szybkie wyjście ze szpitala

Dziewczyny, mam do Was pytanie:
Mateuszka rodziłam przez cc ze względu na dużą wadę wzroku. Dwa lata temu miałam operację i wady już nie mam wcale
(oczywiście pójdę do okulisty przed porodem żeby zobaczyć czy wszystko ok) I chciałam zapytać, czy teraz pozwola mi rodzić naturalnie jak pierwsza miałam cesarkę?
 
Ostatnia edycja:
Pscółka mi właśnie zależy na pompowanych kołach i bardzo dużej gondoli. Faworytem u mnie na razie jest właśnie fyn, gdyż ma najlepsze opinie z wózków które brałam pod uwagę.
 
rjoanka – dobrze wiedzieć z tymi lodami:tak: chociaż za sorbetami też przepadam:-) (jak za większością lodów)
kotulcia – super wieści:-D i gratki super intuicji
anecznik – współczuję choroby synka; ja mam na razie jednego faceta w domu, ale jak chory to nie do wytrzymania:no:

Ja już w pracy - chociaż od dzisiaj będę pracowała troszkę krócej, bo niestety ale 8 godzin siedzenia daje się we znaki i coraz częściej boli mnie kręgosłup. Staram się też już nie nosić córeczki, chociaż ona jest straszny przytulak i co chwilę woła na ręcę:-(
Co do wagi, to u mnie od wyjściowej wagi jest +2-3 kg (w poprzedniej ciąży na tym etapie było trochę mniej, więc mam nadzieję, że nie przytyję za dużo).
Miłego dnia wszystkim brzuszkom i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty &&
 
czesc dziewczyny
ja coś doła dzisiaj załapałam

16 mam wizyte u ginki mam nadzieje ze poznamy plec naszego malusza

w koncu zmoglam sie w sobie i na poniedzialek umowilam sie do ortopedy co by zobaczyl moje bioderka i powiedzial co i jak
 
Madziorekk hehe tez wlasnie mialam zapytac, wypatruje i nic. Bo lubie sprawdzac ze pojawil sie kolejny miesiac lub ze kolejny juz sie rozpakowuje i coraz blizej:p

A w ogole ten gin powiedzial ze dobrze liczylam okres, termin nie tak jak poprzedno na 3 pazdziernika ale teraz wychodzi na 28 wrzesnia. Ja juz nie wiem, kazdy ginekolog mowi cos innego?? Teraz czeka mnie kolejna zmiana lekarza prowadzacego meksyk:p
Aa i powiedzial mi ten lekarz co mi USG robil ze w razie krwawienia jak najbardziej mam podjechac, oni ocenia sytuacje:)) Hehe a u mnie w miescie w szpitalu to wrecz laske robia:) Juz mam 100 proc pewnosc ze za chiny nie chce rodzic gdzie indziej tylko tutaj, caly personel z empatia i nie trzeba nawet nic pytac a fachowo tlumacza wszystko:) Tyle z moich odczuc:p Musialam napisac bo sa dziewczyny z Wroclawia - na pewno opinia sie przyda:)
 
reklama
Domka ja po porodzie mialam, wypukly i krwawiacy ale cudem sam sie wchlonal i nic nie stosowalam - narazie nic sie nie dzieje. Wydaje mi sie ze bedac w ciazy trzeba pokonac wstyd, wypiac pupsko przed specjalista bo odbyt blisko narzadow plciowych i zeby jakimis masciami sobie nie zaszkodzic...:) A wiadomo ze kolejna ciaza i porod moze pogorszyc sprawe hemoroidow.
Albo popros gina na wizycie o rade:) On i tak doglebnie Cie oglada to jak rzuci okiem w inne rejony to przynajmniej unikniesz swiecenia golizna przed kims innym:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry