reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Pscolka i spolka no chyba sie stesknil bo on rzaadko gotuje, predzej tesciowa go dokarmia lub cos na garmazerce kupi nic sam zrobi:p

Kasku hehe w domku nie odzyje a przytyje:p To na pewno:p

Mily lekarz pytajacy o samopoczucie nas nawiedzil, fajnie ale dlaczego o 7?! Czekam na obchod i lekarz powiedzial ze bede miec USG. Super:p


Edycja: juz po USG, wszystko ok:) Mloda ma 277g - haha i ten lekarz ma chyba podejscie albo mloda laskawa byla bo na wejscie lekarz uchwycil to co miedzy nozkami czyli nic i cytuje 'mala Kunegunda, nie ma zadnego meskiego zwisu':D Czyli moje przeczucie potwierdzil kolejny lekarz:) Szyjka dluga, wod duzo a krwiaczka nie ma:)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kotulcia- jakie super wieści z rana;) Strasznie miło czytać dobre wiadomości;)

A ja dzisisaj o 16;30 mam wizytę, bardzo liczę juz na płeć;))) ehh;)


Dziewuchy żadko piszę, ale regularnie czytam i wszystkim bardzo kibicuję. Buziaki

PS Dzisisaj na obiadek mam świeżutki szpinak, kurczaczka i jaśminowy ryż;) Mniam;)
 
Wczoraj strasznie bolała mnie głowa i nawet nie mogłam do Was zajrzeć. Większość dnia przeleżałam, bo jak tylko się ruszyłam to ból się nasilał. Jednak dzięki temu moje maleństwo prawie cały czas dawało o sobie znać i się wierciło:tak:
Wizytę mam 15.05 i mam nadzieję, że się ujawni bobas.

Kotulcia, Kaśku super wieści:-)

Myszencja
witaj

Madziorrek daj znać po wizycie co "słychać i widać" u maleństwa.
 
Mnie też wczoraj glowa bolała,ale potem mi jakoś przeszło,chodz musiałam się trochę pomeczyć,ale dałam radę ;)
U mnie już kolejny tydzień się zaczął..jak ten czas szybko leci ;) Za chwilę będziemy rodzić ;)
 
kotulcia - widzisz jak go wyczułam:-D dobrze dobrze niech się chłopak stara:tak: super wieści i gratuluję intuicji co do płci, ja w pierwszej ciąży ciągle mówiłam on i był chłopak, teraz mówię raczej bezosobowo, ciekawe...

Dzisiaj jadę obejrzeć potencjalny wózek dla maleństwa. Wiem, że wcześnie, ale upatrzyłam sobie jeden model i akurat jest oferta na tablicy. Gdybym kupowała nowy to pewnie dopiero pod koniec ciąży.

Zapowiada się piękny dzień:tak:
 
Madzia nie tak jeszcze zaraz, musimy się jeszcze przez lato przemęczyć i przeturlać:-D
Pscółka jaki model wózka masz na oku?

Ja wczoraj rano musiałam odebrać wyniki męża. Obok przychodni znajduje się sklep z wózkami, więc zaszłam i sobie pooglądałam. Nadal jednak nie jestem zdecydowana na konkretny model, gdyż co tydzień zmieniam zdanie:-pJedynie wiem, że kupujemy używany. Po roku (lub nawet w wakacje) przesiądziemy się na parasolkę i nie ma sensu inwestować.
 
Syla - dla mnie ważna jest duża gondola z podnoszonym oparciem i przekładana rączka i takie warunki spełnia Jedo Vedi. Gondola ma wewnątrz aż 80 cm.
Jedo Wózek Vedi opinie - bangla.pl
Z tym, że ja nie będę go musiała nosić po schodach, ani wozić samochodem, więc waga i gabaryty mnie nie przerażają.

Jeśli komuś zależy na wszystkich pompowanych kołach, a nie zależy na funkcji przekładanej rączki to Jedo Fynn 4ds
 
Co do lodów mlecznych, to chodzi chyba o te kupowane na stoiskach z lodami gałkowymi i z maszyny - szczególnie latem. A tak, to przecież niskie temperatury w zamrażarce zabijają ewentualne bakterie.

A ja mam czwarty raz w tej ciąży opryszczkę. Niby nie jest groźna dla dzieciątka, ale wiadomo - matka drży ;-)

Współczuję opryszczki. Ja na początku byłam chora 2.5 miesiąca, a teraz 3 tydzień przeziębienie i alergia - zatkany nos mnie wnerwia....

A ja byłam dziś na wizycie i muszę się pochwalić że po krwiaku ani śladu nie zostało:):) mogę chodzić na spacery i cieszyć się ciążą:) tylko bezwzględnie nie dźwigać!

super :) i nie dźwigaj ;)

Cześć wszystkim,
narazie się przedstawiłam w odpowiednim wątku, a teraz spróbuję co nieco poczytać, by trochę Was poznać:)

witaj

Kasku to super:) niech te mendy krwiaki juz nie wracaja:D

Odczulam ulge bo mi wenflon wyciagneli:p A jutro posiew, USG mam nadzieje i do domku:))) jak wroce to przytyje z 10kg bo czuje sie jakby mnie z buszu wypuscili:p Tylko mysle coby na obiadek zrobic:p A mezus na jutro uklepal schabowe:p

&&&& za wyjście

Pscolka i spolka no chyba sie stesknil bo on rzaadko gotuje, predzej tesciowa go dokarmia lub cos na garmazerce kupi nic sam zrobi:p

Kasku hehe w domku nie odzyje a przytyje:p To na pewno:p

Mily lekarz pytajacy o samopoczucie nas nawiedzil, fajnie ale dlaczego o 7?! Czekam na obchod i lekarz powiedzial ze bede miec USG. Super:p


Edycja: juz po USG, wszystko ok:) Mloda ma 277g - haha i ten lekarz ma chyba podejscie albo mloda laskawa byla bo na wejscie lekarz uchwycil to co miedzy nozkami czyli nic i cytuje 'mala Kunegunda, nie ma zadnego meskiego zwisu':D Czyli moje przeczucie potwierdzil kolejny lekarz:) Szyjka dluga, wod duzo a krwiaczka nie ma:)))

niezły lekarz :D




idę popracować - miłego dnia ;)
 
reklama
Dla dziewczyn które nie wiedzą czy warto ćwiczyć mięśnie Kegla to powiem, że warto :zawstydzona/y:;-) Partner podziękuję no i same poczujecie przy przytulankach :zawstydzona/y: Ja po ciąży chce sobie kupić kulki gejszy które podobno ułatwiają ćwiczenia (przynajmniej według mojej koleżanki :-) )

U mnie maluch przeziębiony i dziś został w domu (na szczęście ja w pracy). Chory facet to czy starszy czy młody tak samo marudny, masakra. Jeśli faktycznie noszę drugiego syna i kiedyś jednocześnie się wszyscy panowie u mnie rozchorują to wyprowadzę się z domu, żeby mnie później w psychiatryku nie musieli zamykać. :-D :-D

W Legnicy dziś ładna słoneczna pogoda nic nie wskazuje by miała być zapowiadana burza.

Dziewczyny co można zrobić z jednego avokado??
 
Do góry