reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

anecznik - można ale w środkowej fazie (info z sr), poza tym przecież nie trzymam tego kilka minut, tylko ułamek sekundy:tak: za to tego ćwiczenia po porodzie nie powinno się wykonywać, podobnie jak siadania po turecku z czego (z niezrozumiałych dla mnie względów) sporo kobiet się chwali...:confused:
 
reklama
Pscółka jak Ci się sprawuje ten automat do robienia mleka roślinnego? Poczytalam sobie o takim luksusie i zapragnęłam;)
Podaj mi proszę nazwę modelu jaki masz i może sprzedawcę jeśli jesteś zadowolona bo tamten link do aukcji coś nie działa....
A ja czekam na wypłatę i będę zamawiać:)

Pscółka czy to Ty pisałaś o automacie do robienia mleka roślinnego?
 
Właśnie po raz pierwszy poczułam, ze jestem w ciąży i to wymaga wyrzeczeń. Mam właśnie 1,5 h przerwy w pracy i wybrałam sie na spacer do lodziarni grycana (tak dla motywacji). Lody o smaku tiramisu wyglądały bosko, ale zapytałam sie czy nie ma w nich przypadkiem lakieru. No i dowiedziałam sie, ze wogóle dla kobiet w ciąży polecają sorbety, bo we wszystkich mlecznych są jajka surowe pasteryzowane, ale jednak...ehh
 
rjoanka - lakier w lodach? :-D

kaśku - tak ja pisałam i nadal czekam na to ustrojstwo:tak:

Dzisiaj poczułam trzepotanie, mam nadzieję, że to już to:-D
 
Ja mięśni nie ćwiczę i nie wiem czy będę bo z córką trochę ćwiczyłam ale miałam cesarkę i teraz też będę miała na 99% więc nie wiem choć to też niby na nietrzymanie moczu jest choć z tym póki co problemów nie miałam:-)
Jeśli chodzi o usg to ja miałam robione już 5 razy choć to dlatego, że do dwóch lekarzy chodzę...
Co do ciuszków to ja jeszcze nie robię zakupów bo przesądna jestem...z córką pierwsze zakupy robiłam dopiero w 7mc i pewnie teraz też się wstrzymam...ale jak będzie córeczka to większość ciuszków już będę miała:-)
 
Melodja - prawda jest taka, że ludziom jest to zupełnieobojętne:tak:. Większość z nich i tak nie zwróci na to uwagi, a jeśli nawet to zaminutę zapomną. Warto zaakceptować siebie, bo wtedy świat akceptuje nas. Kiedyśpoznałam siostrę koleżanki i dopóki nie wspomniała, że jest gruba to w ogólenie zwróciłam uwagi, że faktycznie ma szerokie biodra i grube nogi, wcześniejwydawała mi się atrakcyjną i wesołą dziewczyną. Po tej historii przestałam sięnad sobą użalać i już nie narzekam przed innymi, że mam łysinę na czubku głowy...i jeszcze kilka innych defektów. Nie ma ludzi idealnych, każdy ma"coś"...:tak:

anecznik - jak na razie ćwiczę tylko przy sikaniu:sorry2: ale już faktycznie czas zacząć:baffled:

aha może i masz rację ;), ale czasem pewnych rzeczy się nie przeskoczy ;)

co do mięśni to będę miała cc ;) i nie wiem czy warto ćwiczyć :D

a co do lodów to ja jestem lodożercą, mogą dla mnie słodycze nie istnieć, ale lodyyyyyyyyy uwielbiam no i kawę ;), a mam jeszcze jedną z najlepszych lodziarni w pobliżu i chyba jednak nie będę się powstrzymywać - sorbetów tam brak



a ja się cieszę jak małe dziecko, jutro przychodzi z rana pan na pomiar mojego warsztaciku i ma być do końca miesiąca gotowy :D
 
Ostatnia edycja:
A ja kilka dni temu czułam jakieś jak by ruchy,elektrody mnie przeszły,laskotanie,ciężko opisać a od wczoraj cisza..
Mam nadzieję,że wszystko jest ok
 
reklama
Co do lodów mlecznych, to chodzi chyba o te kupowane na stoiskach z lodami gałkowymi i z maszyny - szczególnie latem. A tak, to przecież niskie temperatury w zamrażarce zabijają ewentualne bakterie.

A ja mam czwarty raz w tej ciąży opryszczkę. Niby nie jest groźna dla dzieciątka, ale wiadomo - matka drży ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry