reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Fajne te kanapki, niestety odpada przez czosnek. Wystarczy odrobina a mi się cały dzień odbija :-( a ja tak lubię sos czosnkowy :-)

Chwaliłam się, że mam 2 kg na minusie :-D :-D pewnie to tylko chwilowe.
 
Jeśli nie macie pomysłu na kolacje, to polecam to, co właśnie zjadlam na sniadanko: grzanki z bułeczki z pastą z awokado (1 owoc, mały ząbek czosnku, sok z cytryny, sól, pieprz, natka, którą można pominąć ale ma dużo żelaza) Chyba ciężko o coś pyszniejszego i zdrowszego w ciąży. Gdyby nie sól, to to byłaby już zdrowotna perwersja.

wygląda smakowicie, pierwsza myśl zanim przeczytałam to myślałam że ze szpinakiem :-)

O rany jak zielono :-) mnie dzisiaj czeka impreza urodzinowa syna :-) zupa gulaszowa ;-)

A to jego tort

super torcik:tak: udanej imprezki urodzinowej i sto lat dla synka!!! :-)
 
Ja dalej w wyrku i zglodnialan po waszych zdj. A ja dalej shis ze cyce nie bola i ze mdlosci brak i cosik czuje to podbrzusze, niby nie boli troche ciagnie, ale nie caky czas.
 
Jutro jedziemy do teściowej bo ma urodziny,a już widać po mnie,że jestem w ciaży i to już tak fajnie,także będziemy jej musieli powiedzieć,bo napewno pozna ;)
 
rjoanka - sól nie jest taka zła, jak któraś ma niskieciśnienie w ciąży, a kawy nie chce to sól pomoże
pauletta - w poprzedniej ciąży tak mnie ciągnęło w 4miesiącu, że chodziłam zgięta jak staruszka, ale to tak etapami przychodzi, ciągnięcie, kłucie w pachwinie i inne takie
 
Pscolka pocieszajace oby i u mnie tak zadziałało :-)
Rjoanka myslalam ze to szpinak.. :-)
Monatri smacznego i 100 lat dla Młodego
Pauletta i znow u mnie podobnie co do ciagniec. Lekarz powiedział ze jezeli bedzie bardzo uciazliwe ( ja ostatnio nie moglam sie wyprostować) powiedział zebym wziela 0.5 tabletki buskopanu Forte. Na nospe jestem uczulona...

Jak Wam dziewczynki minal dzien?? Ja niestety mialam od 10 do 15 kryzys, łącznie z placzem, powod? Nie znany. Tak mnie o naszlo :-/
Pozdrawiam brzusie i miłego wieczorku!
 
Ja dzis lenistwo w sumie. Obiad zrobiony i pranie i tyle. Tak to lezing :-)
Cos zaczynam tez czuc plecy, nie bola jakos mega ale czuje je.
 
reklama
Ja dzis lenistwo w sumie. Obiad zrobiony i pranie i tyle. Tak to lezing :-)
Cos zaczynam tez czuc plecy, nie bola jakos mega ale czuje je.

mnie też w krzyżach łamie...
kiedyś jakis lekarz powiedział mi, (pare lat temu), że jak będę w ciąży to mi współczuje - taka jestem krzywa... ;/ chociaż niby nic nie widac....
ale juz na wznak wogole nie moge lezec nawet na chwile - tak boli:(

Co do stanleja to kupilam też sobie taki maminy-ciążowy - niby sportowy - bez fiszbin - dzisiaj robię próbę.
 
Do góry