reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Hahaha Cyntia :-D Matko, my się z niego smiejemy, a pomyślmy sobie co on musi czuc jak już tyle bez przytulania :-) Biedny ! Powinnas go utulic a nie smiac się z niego ! :-D
Mnie samej jest już ciężko bez, bo tez odkad zaszłam w ciaze nie było przytulania. Najpierw z braku czasu no a później jak się okazało, ze jestem to woleliśmy nie ryzykować . Byle do 12,13 tyg :-)
 
Moje cycki nie urosły,sutki mi aby zciemniały. Nie bolą mnie.

A jaki miałam sen( DELIKATNE DZIEWCZYNY OZECIE TO OMINAC)

Sniło mi sie ze miałam krwotok z pochwy,krew mnie zalewała całą,pewnie roniłąm,potem wypadło ze mnie cos jak płód,dr mówił ze to sledziona,nie zrobili mi USG bo sie zepsuło,obudziłąm sie zlana potem. Nikomu nie zycze takich snów.

Ja chce rodzic SN;-) Agatke tak rodziłam i nie było tak zle.


A wiecie co podejrzewam u siebie córke;-) wieczorem zrobie wrózbe z obraczką,ale z uerzen serca tez wychodzi córka bo wczoraj było 150 uderzen.
 
Domka! Ja tydzień temu miałam podobny sen. Jak się obudziłam to zastanawiałam się, czy to sen czy prawda:szok: Snilo mi się ze bylam na dworze i nagle 'cos' mnie zalalo. Sprawdzam a tam krew i taka kulka a w srodku plod . Co głupie probowalam sobie z powrotem to wepchać do srodka, pobiegłam do domu i mowie mamie żeby dzwonila na pogotowie bo poroniłam :szok: Straszne. Ja również nie zycze nikomu takich snow.
 
Domka ale koszmary cię męczą mnie też dzisiaj się śniło że mój pojechał na jakąś wycieczkę z kolegami wrócił zrobiony po 3 dniach o 3 nad ranem ;-) ale zła byłam jak się obudziłam ;-)

Mi z wróżby też wyszła córka:-) czas pokaże:-)
 
Jeśli nie macie pomysłu na kolacje, to polecam to, co właśnie zjadlam na sniadanko: grzanki z bułeczki z pastą z awokado (1 owoc, mały ząbek czosnku, sok z cytryny, sól, pieprz, natka, którą można pominąć ale ma dużo żelaza) Chyba ciężko o coś pyszniejszego i zdrowszego w ciąży. Gdyby nie sól, to to byłaby już zdrowotna perwersja.
 

Załączniki

  • 1396687830703.jpg
    1396687830703.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Rjoanka ja jestem zupełne antytalencie jeśli chodzi o pieczenie placków ;-) taki torcik wyniósł nas 80zł :-) zero lukru którego nie znoszę na tortach:-)
 
Do góry