reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2014

Ja to wiem Lisica ale co poradzisz jak sa tacy lekarze że twierdzą że ja jestem 2-3tydz a nie4-5
 
reklama
annam bo wiesz, różnie to wychodzi z obliczeń a z usg. Czasem jest późna owulacja (jak u mnie) i już nawet tydzień do tyłu ;)
Edycja - klikasz na swój post i na górze powinien pojawić ci się ołówek. Później zatwierdzasz strzałką.
 
Cyntia, też miałam nadzieję, że dużo więcej badań mi odpadnie, ale okazało się, że większość trzeba niestety powtórzyć. Nie wiem jakie badania dokładnie robiłaś, bo faktycznie dużo cię kosztowały - u mnie wygląda na to, że póki co chyba tylko grupa krwi się nie zdezaktualizowała :-p
Moja koleżanka prowadziła ciążę prywatnie, ale po skierowania na badania chodziła do lekarza na NFZ, żeby za nie nie płacić i sporo udało jej się w ten sposób zaoszczędzić.
 
Ja mieszkam we Francji, choć chciałabym leczyć się w Polsce narazie nie mam takiej możliwości, najgorsze że dziś późnym popołudniem dostałam pieczenia pochwy, myślę, że może jakiś stan zapalny, zadzwoniłam do lekarza, a on że ginekolog zadecyduje czy coś podać, ginekolog powiedział, że mam do 10. II wytrzymać, a to bardzo uciążliwe i strasznie swędzi, znacie jakieś domowe bezpieczne sposoby, jesli tak to proszę pomoc. A jesli chodzi o badania, to jedyne co dobre, ze tutaj mam za darmo.
 
Niuniata tez mam pieczenie dzisiaj. Ale mam tak 2-3 dni i doktorowa mnie badała mówiła że jest ok . Z domowych sposobów to woda i troszkę octu i sie podmyc ale czy w ciąży. Trza na forum poczytać jakimś
 
Sunovia - ja prócz cytomegalii, toksoplazmozy, boreliozy i paru hormonów robiłam też badania immunochemiczne (na toczeń, zespół antyfosfolipidowy i przeciwciała antylozyskowe).

A co do grupy krwi, to przeszłam niezły szok w szpitalu po lyzeczkowaniu. Miałam badaną krew po urodzeniu. W starej książeczce miałam wpisaną grupę 0 Rh+ . Gdy spytano mnie przed zabiegiem jaką mam grupę krwi, to sama nie wiem czemu sklamalam, że nie wiem. Zbadali mi i przyszedł wynik A Rh+.
To się zdziwiłam. Zglebilam temat i okazuje się, że dziecku najlepiej badać grupę krwi po 2 roku życia, bo dopiero wtedy te antygeny A, B lub AB już najpóźniej się uwidaczniaja.

Niuniata - kiedyś w tv mówiono o podmywaniu się jogurtem. Zawiera bakterie kwasu mlekowego wspierające naturalną florę bakteryjną. Bez wstydu przyznam, że sama spróbowałam, gdy miałam problem i pomagało. Może rumianek do tego?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry