reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

witam:)

emila przytulam mocno :*****

kotulcia życzę zdrówka, odpoczywaj i dbajcie o siebie ;-)

do do ruchów, ja w pierwszej ciąży poczułam małego w 15-16 tyg i były to ruchy wyraźne więc na pewno nie pomyliłam z niczym innym :-) teraz puki co raczej cisza, aczkolwiek tez około 2 tyg temu czułam smyranie, ale uspokoiło się to, pewnie nie długo zacznie się, pamiętam te wkładanie nóg pod żebra i prostowanie się, niezłe odczucia :tak:

jestem padnięta, w robocie masa pracy, dzisiaj byłam 9,5h ciągle w ruchu, powiem szczerze że męczące to jest i brzuch już mnie na końcu pobolewał. a zaraz na urlop idą kolejne roboty więc będe spędzać w pracy cały dzień :crazy:

miłego wieczorku
 
reklama
Martina - Twój pracodawca łamie prawo. Nie możesz pracować w godzinach nadliczbowych, nawet jakbyś złożyła dobrowolną deklarację. Pracodawca nie może tak robić. Nie boisz się o maluszka?
 
Emilia - tak mi przykro:-(
miśka - niestety tego się też obawiam najbardziej, że niezdążę wyasekurować. Szymek jak na razie spadł z lóżka na głowę, chociaż byłampewna, że dobrze go pilnuję.:-( Do szpitala nie jechałam, nie wiem, powinnam?

 
Melodja – mam nadzieję, że wyniki Małej będą OK.;
kotulcia – dobrze, że jesteście już w domu i że wiadomo co się dzieję; najważniejsze teraz to spokój i odpoczynek i nie nakręcanie się artykułami z neta…
katinka – gratki wizyty;
Emilia – bardzo współczuję
[*];
Miśka – współczuję przeżyć; dobrze, że skończyło się tylko na strachu;
Pscółka – mi też mała kiedyś spadła z łóżka i nie braliśmy jej do szpitala; najważniejsze to poobserwować dziecko i gdyby działo się coś złego to wtedy jechać
:tak:

Jeszcze tylko 3 dni i tydzień wolnego. Już nie mogę się doczekać:-) Mam tylko nadzieję, że pogoda nie spłata nam figla i się nie popsuje.

Miłego dnia wszystkim brzuszkom :)
 
Hej dziewczyny :) Co do ruchów to w pierwszej ciąży ruchy poczułam około 16 tygodnia i był to wyraźny delikatny kopniaczek jak puknięcie. Teraz szok bo wiercenie i przepychanie poczułam w 12 tygodniu. I czuje to samo co jakiś czas ale nie codziennie. Wiem jedno napewno nie są to jelita, wzdęcie itp. Pytałam się swojej lekarki na wizycie w 13 tygodniu czy to możliwe i powiedziała mi, że jak najbardziej możliwe. Nie mam powodu jej nie wierzyć tymbardziej, że sama jest matką trójki dzieci, więc dolegliwości i odczuwania ciążowe nie są jej obce :)
 
Ostatnia edycja:
Witam się środowo ;)
U mnie już kolejny tydzień 13 leci ;)
Już się nie moge doczekać wizyty,która dopiero 14 kwietnia,mam nadzieję,że jakoś wytrzymam.
Senność miewam tylko wieczorami,no i dokucza mi brak apetytu wieczorem jak mam jeść kolację..I mam problem aby coś zjeść,i jem na siłę ,ze tak powiem.
A tak po za tym żadnych objawów nie mam ;)
Miłego dnia kochane :)
 
Ja mam wizytę jutro, ostatnia w I trymestrze i też mam stresa. Podobnie jak Wy się niepotrzebnie nakręcam. Mój to chce mi czasami komputer zabrać :-D Nawet sobie gadam że nie ma sensu się tak nakręcać bo przecież i tak praktycznie na nic nie mam wpływu a stres to tylko maluchowi szkodzi.

Poważnie macie już po 3 kg na wadze do przodu?? aż się muszę dzisiaj zważyć. Obecnie i tak mam trochę nadprogramowych kg więc w ciąży chciałabym przytyć jedynie to niezbędne minimum :-)


Wczoraj w placu zabaw widziałam grupkę młodzieży, co ja gówniarzy po ok 11 - 12 lat która paliła (na zmianę) elektronicznego papierosa. W sumie nie wiem czy to bardziej śmieszne czy żałosne. Pomyślałam sobie jedynie, że kiedyś to przynajmniej rodzice mili łatwiej bo wyczuli smród fajek a teraz to już nie będzie takie łatwe :no:
 
cześć dziewczyny.

W piątek mam wizyte u gina i znowu będe musiała iść sama bo mąż nie wyrwie się z pracy godzinę wcześniej. Trochę mi przykro z tego powodu gdyż ani raz nie widział naszego maleństwa. Chociaż łudzę się że jeszcze może szef pozwoli mu wyjść wcześniej.
 
Ja jestem przerażona bo powoli wraca mi apetyt! Właśnie poleciałam do sklepu po jakieś ciasto do kawy. Muszę się jednak pilnować bo obiecałam sobie że nie przytyje tyle co w pierwszej ciąży!
Co do palenia to ja jestem strasznie z siebie dumna bo nie palę już rok i 3 m-ce! Paliłam od gowniary ;-) miałam kilka przerw ale zawsze mnie strasznie ciągnęło a teraz na dzień dzisiejszy wiem że już nigdy w życiu nie wrócę do palenia! :-)
 
reklama
Hej dziewczyny!
Emilka tak mi przykro :( 3maj sie
Dziewczynki gratuluje wizyt i tego smyranka ja z Zuza poczulam kopniaka jak sie wkurzylam i darlam i w momencie poczulam kopniaka tak jakby mi mala powiedziec chciala matka uspokuj sie wspaniale uczucie. To byl dzien po usg 21 tydzien ciazy dopiero.
Dzisiaj bylam u lekarki rodzinnej prosic o skierowanie na jutro do neurologa i pojde do hepatologa. Odebralam wyniki kardiolipinowe niby ok, ale plecy strasznie bola dalej, fizycznie czuje sie do bani a psychicznie staram sie ale nie moge u lekarki rodzinnej sie poplakalam. Taka niby zolza a ja rozczulilam.
Odebralam wyniki histopatologiczne nic z nich nie wyniknelo oprocz opisu makro gruba bloniasta brunatna obfite :/
3majcie sie i dbajcie o siebie
 
Do góry