reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Kotulcia a nie możesz poprosić o luteinę dopochwową? ja biorę 100 na noc i nie męczą mnie mdłości- są kobiety co biora dwa razy dziennie- moja gin uważa że Luteina dowcipna jest znacznie lepsze od "dupka" bo działa bezpośrednio na macice i nie męczy nam tak zoladka:/


Gnagna Ja już jestem 5 lat po CC i moja blizna już biała ale niestety bardzo widoczna bo mam tendencje do bliznowców :/


ja będę walczyć o CC- nie wyobrażam sobie SN już zaczynałam rodzic naturalnie ale po 15 godz nie było postepu i wiem jak to boli :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Judy ja tez w Czwartek mam pierwszy wywiad ;-)a usg miedzy 11 a 13 tygodniem, wiec bardzo podobnie mamy;-) ja sie tym zbytnio nie przejmuje, bo czuje sie dobrze i staram sie nie martwic.

kotulcia w UK tylko biora pod uwage z OM, glownie dlatego, ze dzieci rosna w roznym tempie i ten ich zdaniem jest najbardziej wiarygodny. Ja urodzilam tydzien przed terminem Szymka, teraz bede sie bardzo starala o CC wiec pewnie tez bedzie wczesniej ;)
 
Ja miałam cc ale 6 lat temu i nic mi nie doskwiera. Pan dr zawsze przy usg mówi że ładna blizna i ładnie zagojone
 
Ostatnia edycja:
Marika - miałam oba. Gin zaczął dopochwowo, ale nie mógł zmierzyć przezierności karkowej, więc zmienił głowicę i robił przez brzuch.

Emilia - faktycznie czuję się o niebo lepiej w głowie :-D Teraz można odetchnąć!
 
Dziś mnie naszła ogromna ochota na śledzie solone ;)
Także męża wysłałam do sklepu.

A zastanawiałyście się gdzie będziecie rodzić?
Albo te dziewczyny które są z Rybnika i okolic myślałyście już o tym?


Ja na pierwszej wizycie miałam termin na 15 pazdziernika,a jak byłam ostatnio to wyszło 11 pazdziernik.
 
Monarti ja też mam bliznowca, ale nadal bardzo świeżego. Miałam oczywiście usg blizny przed ciążą i słyszałam, że macica dobrze się zrosła, nie ma żadnych odkształceń. Mam nadzieję, że będzie ok.

Ja miałam cc z powodu braku postępu porodu mimo oxy. Poród zaczął się od odejścia wód. Po 8 h nie miałam najmniejszego rozwarcia. Bolały głównie plecy. Nie dałam się znieczulić w kręgosłup i miałam ogólne. Wizja kolejnej cc to dla mnie koszmar.
 
Emilia S- gdybym nie była świeżo po poronieniu tez bym pewnie nie panikowała ale teraz wolała bym zeby częściej badali. Czuje sie dobrze ale wole jednak dla pewności prowadzić ciaze jednocześnie w Pl :)
 
Karina ja wlasnie czekam, na te usg i tez powiem, juz sie doczekac nie moge bo moze mnie troche odciazy ;-)

Cyntia ja tez czekam na ten II trymestr, glownie dlatego, ze bede mogla wszystkim powiedziec ;)
 
reklama
Witam dziewczynki....


Pogoda u mnie straszna, pada, wieje....tragedia....


Na obiad dzisiaj rosołek wymyśliłam, bo już na mną chodzi od dłuższego czasu....A poza tym nadal jabłka, pomarańcze i teraz jeszcze kisiel...
A wczoraj mąż przywiózł mi z Zakopanego oscypki więc się zajadam.....


Jak ja wam zazdroszczę tych badań USG i tego że widziałyście już swoje bąbelki. ja pierwsze USG mam dopiero 15.04. strasznie dużo czasu jeszcze....

Gratuluję wszystkim udanych wizyt i pozdrawiam gorąco wszystkie mamusie.....
 
Do góry