reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Witam niedzielnie ;)
No właśnie,dobre pytanie co do tego biustonosza,bo ja też za chwilę będę musiała zmienić a nie chce wydawać nie wiadomo ile,jak za chwilę znów inny trzeba będzie ;)
 
reklama
Myślę, że każdej kobiecie biust w ciąży rośnie inaczej. Jednym bardziej, innym mniej. Mnie urósł z 70d do 75e. Już ok 8 tygodnia staniki robiły się przyciasne, ale potem co kilka miesięcy i tak musiałam je zmieniać. Pod koniec ciąży chodziłam i spałam w stanikach sportowych. Myślę, że właściwe podtrzymanie biustu jest bardzo ważne i na stanikach nie ma co oszczędzać. Oczywiście nie muszą być markowe, ale ważne, żeby były dobrze dopasowane.
 
Cześć dziewczyny, coś tu pusto w niedzielne przedpołudnie :) Co dziś porabiacie? U mnie okropna pogoda, pada deszcz ze śniegiem i jest zimno. Chyba zapowiada się filmowo-kocykowy dzień :tak:

Madzia93, pikulinka ja jeszcze nie mam potrzeby zmiany biustonosza więc nie zaprzątam sobie tym głowy :)

Milej niedzieli brzuszki!
 
Witam niedzielnie :)

Madzia93, pikulinka mi piersi podrosly z 70C na 75DD wiec poltora rozmiaru. Jesli wasze staniki juz teraz cisna to radze kupic wiekszy bo to bardzo niezdrowo dla piersi jak sa w przy malym. Z tego co wiem to jest bielizna dla przyszlych mam, ale ja takiej nie urzywalam, a po porodzie to juz wiadomo odpinane staniki musza byc.

Czarna u nas wiosna wiec uz jeden spacer zaliczony jak junior wstanie to idzemy nad rzeke karmic labedzie :)
Pscolka a
z trzy tygodnie wczesniej sie pojawil? To tylko tydzien leniuchowania mialas zamiast 4 ;-)

sunovia, asiulka, gnagna ja jestem zdania, ze wszystko mozna ale z umiarem. Szymek dostaje czasem kider jajko, czy kostke czekolady, pije glownie wode, ale i czasem sok od dziadka z malin. Nie ma u niego wielkieg pociagu do slodyczy, ale za to u jego kolegi ktoremu rodzice slodyczy nie daja wcale juz jest masakra jak widzi tort urodzinowy, czy sok na grupach u innych dzieciakow. Jasne, ze faszerowanie dzieci slodkimi i slonymi przekaskami to nic wspanialego, ale jak zje dwie kostki czekolady i dwapaluszki w ciagu tyodnia to raczej mu nie zaszkodzi.

Zrobilam remament w szafie bo juz sporo ubrac za malych:zawstydzona/y::-( :-(juz zaczynam szukac ciazowych spodni bo do pracy to juz zupelnie nie bede miala w czym chodzic, a narazie szef nic nie wie, wiec nie ma co z sukinkami szlec ;)
 
Witam w niedzielne przedpołudnie... U mnie pogoda tragedia.... o żadnych spacerach nie ma mowy..... Co do staników to ja też już muszę wymienić na większe..... No i teraz ja wam zazdroszczę, mnie dopiero teraz mdłości dopadają. Wczoraj mielone na obiad wymyśliłam i niestety nie dałam raady do końca ich usmażyć ......zapach po prostu mnie odrzucał..... Rosołek mi się marzy ale czekam aż teściowa jakiegoś kurczaka podeśle.... Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli..... Już jutro wizyta strasznie się denerwuję...
 
Jakiś czas temu w porannej telewizji gościem była brafitierka, która mówiła, że koniecznie trzeba w ciąży (jeśli piersi urosną) zmienić stanik. Nie zmieniając stanika można doprowadzić do jakiś problemów z kanalikami mlecznymi (i później mieć problem przy laktacji), a nawet do zapalenia piersi.
Mówiła, że w ciąży jest inna zasada przy wybieraniu stanika. Kupując stanik do tej pory mierzyło się go zapinając na ostatnią haftkę, w ciąży mierzy się zapinając na pierwszą haftkę (co by móc później poluźnić).

Ja sobie nie wyobrażam, by męczyć się parę miesięcy z za małym stanikiem. Już serio lepiej wydać 50 zł na tani stanik np z H&M niż sobie zaszkodzić.
 
Hej, chyba u każdej z biustem jest inaczej. Mi urosły jeszcze przed testem tak, ze musiałam z 70 d na 70 f zmienić. Od tej pory nic nie urosły i mam nadzieję, ze tak zostanie, bo będzie mi niewygodnie. Na razie mam jeden super dopasowany stanik, który noszę na zmianę ze stanikami sportowymi. Do bluzek z dużym dekoltem to świetnie wygląda, jakbym miała kombinacje kilku warstw plus biust sie nie wylewa.

A co sadzicie o takich pasach ciazowych, które zakłada sie na normalne, rozpiete spodnie i markują otwarty suwak plus pozwalają radzić sobie z tym, ze bluzki stają sie przykrotkie. Takie coś nie jest drogie, a ja jestem w głupim momencie, ze spodnie mnie gniotą jak siedzę 8h w pracy, ale ciazowe jeszcze są zdecydowanie za duże. Używała któras z was w poprzedniej ciąży?
 
Witajcie dziewczyny :)
U mnie za oknem to jak u większości: deszcz, wiatr, zimno brrr.

Co do biustonoszy to moje też niestety zrobiły się małe... na szczęście ostatnio jak zamawiam przez internet to nie trafiłam w rozmiar i mam troszkę większych - a teraz pasujących :)

rjoanka mnie też już spodnie zaczęły cisnąć więc w piątek zrobiłam zakupy przez internet :) sądzę że we wtorek powinna być już paczka ze spodniami :)

Upiekłam ciasto bo zaraz ma przyjechać mój przyszły chrześniak - pewnie kuzynostwo przyjedzie dać zaproszenie na chrzest :)

No i dowiedziałam się że mężowi przesunęli powrót prawie o tydzień egh... jestem wściekła bo już go niema prawie miesiąc a jeszcze go ma nie być, tym bardziej że chce jak najszybciej powiedzieć rodzicom że zostaną dziadkami - trochę trudno już jest mi to ukrywać, tym bardziej że nie czuję się zbyt dobrze.

miłej niedzieli :)
 
reklama
Do góry