reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

pscółka ja lubię wiedzieć i rozumieć tak z zasady. Nawet jeśli nie mogłabym w żaden sposób tej wiedzy wykorzystać. Tak już mam ;-) Mąż nie ma problemów z higieną i myje ręce po powrocie do domu, ale zawsze gdy jest chory ląduje w swoim gabinecie na wygnaniu ;-)

Ja młodej nie karmię niczym, co zawiera cukier, ale sami nie dajemy jej dobrego przykładu. Oboje mamy świetną przemianę materii, mąż uprawia sport 3 - 4 raz w tygodniu, więc słodycze, pizza i cola to u nas codzienność. Staramy się jeść te świństwa, kiedy młoda śpi, ale trzeba będzie się naprostować :zawstydzona/y:

U mnie remont już się kończy, ale jeszcze kupa pracy przed nami. To był generalny remont domu - wymiana elektryki, tynkowanie itd. i brud jest straszny - szczególnie w piwnicy. Problem polega na tym, że część naszych rzeczy tam została i teraz jest z nimi najwięcej roboty. Po zakończeniu tych najcięższych pracy już ktoś mi tam sprzątał, ale myślę, że trzeba to powtórzyć kilka razy zanim zabiorę tam małą.
 
reklama
Asiulka, to nie chodzi o popadanie w paranoje, ale póki to my decydujemy co dziecko je czy pije warto to wykorzystać. Nawet jeśli ma to być 3 czy 5 lat bez cukru, zawsze to coś. Tyle teraz się mówi o próchnicy już wśród przedszkolaków.
 
hej dziewczyny :)
chciałam się przywitać i dołączyć do Waszego grona :)
wstępnie termin mam na ok 20 października, i widzę że już tu jest Was sporo :)
także pozdrawiam wszystkie mamusie :)
 
Ostatnia edycja:
Czuje ze idzie drugi trymestr! Uwielbiam gotować, a od stycznia omijalam kuchnie- nie miałam sił i żyliśmy na mrożonkach. A dzisiaj uwijalam sie od rana do późnego popołudnia i spędziłam tam tyle czasu co w sumie od początku ciąży. Jeśli macie bezglutenowych w otoczeniu to polecam zytnie kruche ciasteczka z moich wypiekow. Wyszły boskie!!
 
hej dziewczyny :) ja też nie daleko Was mieszkam, okolice Żor :) także widzę, że idzie kogoś tu ze swoich stron spotkać :)

cześć, ja mieszkom w okolicach Raciborza. Może jak nam już brzusie podrosną to spotkamy się gdzieś na pogaduchy? Madzia też jest chętna. Pozdrawiam Kasia
 
Witam:tak: jestem chora, wczoraj byłam na IP bo na dodatek dostałam zapalenia pęcherza i przebeczałam pół dnia,że dzidzia tego nie przetrwa:-( ale zrobili mi 20 sekundowe usg i serduszko bije, .... Boję się strasznie.

Na rozstepy używałam krem GERBER , rozstepy zrobiły mi się tylko na udach i piersiach ( w pierwszej ciązy przytyłam 30 kg a w drugiej około 23 kg)
 
reklama
Hej dziewczyny, dawno niepisałam - byłam na zwolnieniu L4 prawie miesiąc. Przez 3-4 tygodnie miałam plamienia, raz większe, raz mniejsze, leżałam w stresie, zaliczyłam 4 wizyty na IP i nie chcieli mnie przyjąć. Pod koniec okazało sie, że to przez moją "brzydką" szyjkę tzn. zbyt ukrwioną i z nadżerką. Ale ile mnie to kosztowało stresu, leżenia, szukania odpowiedzi w internecie... Teraz praktycznie juz nie mam plamień, nudności też się troche uspokoiły, mniej skurczy w brzuchu, wiec znowu sie zastanawiam czy to dobrze ( jestem w 10 tygodniu )...? Ehh i mam jeszce jedno pytanie do bardziej doświadczonych dziewczyn. Urosły mi juz na tyle piersi, że czas zmienić biustonosz... Jaki radzicie? Ile wam urosły? Nie bardzo chce kupować biustonosz co kilka miesięcy ;) może warto juz kupić taki praktyczniejszy na dni po porodzie?
 
Do góry