reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Muszę Wam się przyznać, że bardzo przejmuje się smutnymi wiadomościami. Dziś miałam straszny sen. Nie chce nawet wracać do tego snu.. Żeby już był październik..
 
W poprzedniej ciąży brałam Pregna Plus, moja córka ważyła 3620 - była jedną z większych dziewczynek, które się wtedy urodziły. Czy witaminy miały na to wpływ? Nie wiem, u jednych się sprawdza, u innych nie.
Teraz na pyt. o witaminy mój gin odpowiedział, żebym nic nie brała, bo najpierw wszystko jest super, a po jakimś czasie okazuje się, że któryś składnik był rakotwórczy.
 
I ja mam nic nie brać oprócz kwasu i magnezu

Kotulcia, borowki amerykańskie są w lidlu za 5 zł. Nie majątek jak na zachcianke :-)
 
A mi się chce mojej ukochanej sałatki z truskawkami i granatem. Nawet próbuję męża wygonić na poszukiwania truskawek (moim argumentem jest to, że dziś wigilia dnia kobiet :-D), ale twardy jest i nie chce :-(
 
Witam, ja tylko na chwile z info dla anetka88 ;-)

anetka88 - musisz oficjalnie wrócić do pracy (rozumie ze już informowałeś ze wracasz 30 dni przed planowanym powrotem jak przerywasz wychowawczy?) zwolnic Cię nie mogą z wiadomych powodów, od "uznania" L4 nie jest pracodawca a lekarz, jedynie co może to zadzwonić do ZUS i zakwestionować L4 (posłać kontrole)

ach i chyba będziesz czekać 30 dni zanim zacznie L4 dostawać (okres wyczekana CIe może dotyczyć jak nie masz 10 lat stażu pracy)

a to jakiś duży zakład ile zatrudnia osób Twój pracodawca?
 
Ostatnia edycja:
rjoanka dzięki za info:D Jutro chyba podjadę:)

sunovia
ja truskawkową zachciankę już przeszłam - ale mrożone nie to samo a te sklepowe to już w ogóle nie dorastają do pięt naszym krajowym:)

Ja dzisiaj miałam maraton spania - całą noc, potem po wynikach od 9 do 14 a teraz znowu mi się chce:))
 
Agaaa - witaj, witaj. No to niedługo po ślubie czekaliście;-).Na kwietniówkach jeśli dobrze pamiętam mieliśmy parę która zmajstrowała dzidziw noc poślubną. :-DJa biorę femibion, ale nie codziennie. Nas tylko położne na SR przestrzegałyprzed witaminami z wapniem, że niby główki szybciej twardnieją i są mniejelastyczne przy porodzie:baffled:.
czarna - na tym etapie jeszcze nic nie powinno się stać, alejak brzuszek będzie większy to sam da znać jak obciążenie będzie za duże. Japod koniec to nawet czułam plecak z dwiema książkami.:-( Teraz jak na raziejeszcze dźwigam mojego klocucha (10,5 kilo) i jest ok.
judy - tak, dużych dawek A trzeba unikać, czyli np. wątróbkarzadko:no:
 
reklama
Do góry