reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
bete robilam pierwszy raz wiec nie wiem jaka byla na poczatku.ale za dobrze ona nie wyglada.wczoraj wieczorem zauwarzylam pierwszy rozowawy sluz na wkladce i caly czas sie utrzymuje wiec dobrze nie jest,zwlaszcza ze gin powiedzial ze tak moze sie stac:albo sama poronie albo zabieg.
 
Zrób bete jeszcze raz w poniedziałek jesli wynik będzie niższy to niestety... Ale jesli będzie przerastał to moze oznaczać ze owulacja sie trochę przesunęła i ciaza jest troszkę młodsza. Sama nie dawno straciłam swoją pierwsza ciąże, wiem co to za uczucie. Mam nadzieje ze ci sie uda i będzie wszystko dobrze. Trzymam kciuki :)
 
Witam,
Jestem waszym zewnętrznym moderatorem i jednocześnie administratorem forum, mam prośbę, żebyście ustaliły między sobą wewnętrznego moderatora, który będzie pilnował porządku na wątkach.
pozdrawiam
J@god@

p.s. ja też mam październikowe dzieciątko - w tym roku 5 lat skończy :-).
 
Maniek&Maniek - no fakt, w tym CM gdzie ja chodzęgodziny wizyt na NFZ są od 9 do 11 lub 10 do 12. Ale... są przepisy wg którychpracodawca ma obowiązek zwolnić pracownicę na taką wizytę lekarską jeśli nie dasię jej ustalić w godzinach poza pracą. Ja w pierwszej ciąży notorycznie z tegokorzystałam.
Asiulka - mnie strasznie ciągnie na kiszone:-D. codziennie jemalbo ogórki, albo kapustę, albo jedno i drugie:-D. Za to odrzuciło mnie od owsianki,kurcze, a tyle eko-płatków mam pokupowanych. :-(Takiego obrotu spraw nieprzewidziałam. Nawet jeszcze niedawno na swoim blogu pisałam, że jestem owsiankowympotworem i bach, nie wejdzie:no:.
agatka - My na kwietniówkach mieliśmy dziewczynę, któraurodziła 17.05, tyle ciąża była młodsza. I też jej na początku lekarz mówił, żenic z tego nie będzie, ale ona za nasza radą poczekała i poszła jeszcze raz naUSG i dzidzi było tylko mniejsze. W pracy też koleżanka ma syna poczętego kilkadni przed spodziewanym okresem i też przez pierwsze dwa miesiące przeżywałamocno bo mówili jej lekarze że dziecko się nie rozwija. Nie chce robić złudnychnadziei, ale nie poddawaj się. Dobrze pamiętam, że masz wizytę w poniedziałek?
 
Wiec dziewczynki jak z tym moderatorem? Sunovia Cyntia zgadzacie sie ?
Agatka poczekaj mi lekarz powoedziwl ze nic z tego i co ? Okazalo sie ze o 2 tyg ciaza mlodsza♡
Pscolka ja to teraz to wszystko jem slodyczy mi sie zachcialo i wyrzuty sumienia mam cala czekolade zjadlam i mnie mdli
 
Laski umieram, mam zawalone zatoki, glowa mnie boli i z nosa leci :( przyszlam dzis do pracy, ale ledwo sie na nogach trzymam:-(mam nadzieje, ze mi zaraz przejdzie :-(

Milego weekendu :)
 
No to w końcu i ja dołączam do szczęśliwych przyszłych październikowych Mam :)
śledzę na bieżąco wątek, ale chciałam dołączyć do Was gdy już będę wiedzieć ze z Naszym groszkiem wszystko dobrze. I tak z OM wychodzi nam 8t2d z usg 7t2d także troszkę wcześniej, termin porodu (jejciu jak to brzmi) mamy na 16.10.
To nasza pierwsza ciąża, w rodzinie z każdej strony atakowały nas bliźniaki, ale my mamy jedno serduszko :)
Jejku klepie i klepie, a nawet się nie przedstawiłam, jestem Aga, mam 27lat, szczęśliwa małżonka od IX.2013 także na brzuszek czekaliśmy nie całe 6m-cy.
Niestety mnie meczą wymioty, zaparcia, bolę i nadwrażliwość piersi i jestem mega wyczulona na zapachy, co przy mocniejszych zapach kończy się migreną, i zaburzeniami wzroku... ale to wszystko dla naszej fasolki wiec mogę cierpieć byle z bąbelkiem było wszystko dobrze...
Bardzo mi przykro kasiaiic, Lisica, na_cik, martaha123, annam03,
Miętowa
dziewczyny trzymajcie się :* tule Was mocno!!

Jeszcze raz witam :)
 
reklama
Karina26 - ja wyniki miałam tego samego dnia.

A zgadzam się na moderatorkę :-) Jestem codziennie i czytam wszystkie posty. Chyba podołam ;-) A jakby co to się będziemy zmieniać, oki?
 
Do góry