reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2014

Witam porannie :-)
Martyna niezle z ta suszarka. A jakie masz rachunki za prad? ;-) ja tez probowalam roznych dzwiekow ale z telefonu i jakos nie dzialaly.

Linka przykro mi z powodu meza :-(

My tez kapiemy coddziennie. Jakos wtedy mala lepiej spi. A poza tym lubi sie popluskac :-)

Za godzine idziemy na wazenie. Trzymajcie kciuki!
 
reklama
dzien dobry monia090:) pozno zaczynasz dzien :))))))3mam kciuki ;)))))))) ja dzis wyjatkowo jestem zaniepokojona mocnym i suchym kaszlem maluszka oraz jego snem ;/ otóż w nocy jak to w nocy roznie bywa:)dzis tez ale liczac od rana to synuś spal mi od 7 do 9.30 obudzony sila i teraz od 10.15 znowu mi zasnął (mija jego standardowy czas drzemki 30 min a on dalej spi ) nie zdarzało sie zeby mi tak spał dlugo i po chwili znowu z latwoscia zasypial ;/ mam nadz ze to nie objaw jakies choroby bo zwariuje:/ ja tez kąpie go codziennie bo lubi sie pluskac wiec nie zabieram mu tej przyjemności
moja bratówka ma 4 mc dziecko karmi butla i przepaja 1x albo 2x dziennie herbatka koperkowa albo zwykla woda.
nie mam pojecia Martyna jak poradzic sobie z oduczaniem odgłosu suszarki :( ciezka sprawa z tymi nawykami moj nie chcial smoczka dawalam na sile teraz jak polubil to mam problem z zabraniem mu go jak usnie albo mu wyleci z buźki bo zaraz sie budzi aaaaaa:)))))
 
Witajcie dziewczynki :)
U nas nocka tak srednio i poranek tez. Jak zasnela po kapieli to co godzine sie budzila i chciala jesc wiec o 23 zostawilam ja juz sobie w lozku i jadla chyba jeszcze o 1 i ok3 po tym odlozylam ja do lozeczka i spala do 7 zjadla i przysnela jeszcze do 8. Dopiero teraz odrana je, bo tak to marudzila i plakala wszystko bylo zle. Teraz wpadlam na pomysl zeby jej brzuszek rozgrzac( dmucham jej przez bodziaka w brzuszek) i pomasowalam brzunio reka i jej udami i odeszlo mnostwo gazow. Teraz w koncu spokojnie je. Mam nadzieje ze zasnie na troche bo ja nawet sniadania nie jadlam.

Karola, my kapiemy codziennie, mi polozne w szpitalu mowily, ze oni sa zwolennikiem codziennych kapieli ze wzgledu na sam rytual. Moja jak przychodzi godz ok 19 sama sie dopomina kapieli. Tylko w lazience sie uspokaja jak zaczne ja rozbierac:) uwielbia sie kapac.

Tutu my tez sie zastanawialismy ostatnio ze wieczorem wie ze ma spac cala noc;)

Dziewczyny uzywacie jeszcze ta dodatkowa wkladke w foteliku? Nie wiem jak dluga ja stosowac. Ja mam fotelik maxi cosi.
 
Betti88 - też mam fotelik maxi cosi wersja Cabrio Fix i przed wczoraj wyciągnęłam tą wkładkę. Przez nią mały miał strasznie mało miejsca jak go wkladalam w kombinezonie. Wyjade mi się że bez jest mu wygodniej.
 
Martyna chyba tez dzisiaj sprobuje ja wlozyc bez tej wkladki, tylko sie marteie czy glowka nie bedzie "za luzna" bo w tej wkladce jednak glowka jest fajnie zabezpieczona.
 
Rzeczywiście w wkladce główka jest zabezpieczona. Ale u nas to wyglądało tak, że jak zakładałem małemu czapkę i kaptur od kombinezony to w ta wkładkę ledwo się mieścił. A teraz bez wkładki jest akurat. Mamy gruby kombinezon może dlatego:)
 
Mam ten sam problem z wkładką. Jutro jedziemy w daleką drogę i sama nie wiem czy ją wyjąć. Bedzie miała na sobie polarowego pajaca bo do auta nie potrzebny zimowy kombinezon a jak cos to jeszcze bedzie kocyk. Kombinezon w razie co tez wezmę ale na 4h w aucie było by za ciepło. Chyba dzis ją ubiorę w tego pajaca i posprawdzam jak z wkładką i jak bez.
 
reklama
Do góry