reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2014

A ja mam dziewczyny problem, wiem że to temat nie na pierwszy dzień Nowego Roku ale zaczęłam się martwić. Pójdę do lekarza w następnym tyg ale może coś poradzicie. W grudniu przed pierwszą @ pojawił mi się pod pachą guzek, taki bolący. Często tak mialam przed ciążą, niby to burza hormonów przed @. Ale po okresie pojawiły sie dwa nowe. Poprzednie znikają i pojawiają sie nowe. A dzisiaj zobaczyłam że pod druga pache tez juz się jeden pojawił. Co to może być? :(
 
reklama
sunovia :)agniecha :) wysłałam zaproszenie -mnie łątwo znaleść :) nick podobny do danych :) pozdrawiam:)


Domka i Cyntia są moimi znajomymi na fb wieć jak coś to czekam na zaproszenia :)
 
Ostatnia edycja:
AgniechA ja w jednej piersi mm guza który rośnie.onkologii mówił ze to od chorobowe.no ale mój nie boli.nie martw się pewnie jakąś cysta
 
Hej Babki!!
No i znowu jak co roku o tej porze, przebieg coraz większy sie zrobił... :(

Mam nadzieje ze głowy z bardzo nie bola i grzeczne byłyście :)

Cyntia- dzieki ze info :) myślałam ze to Mizah heheh :)

Agniecha- faking! Do doktora powinnaś isc koniecznie, to taki temat ze my tu nie zaradzimy. A spokojniejsza bedziesz...

Uwaga!!!
Katarzyna M to ja :)
 
Mizzah, kac po dwóch kieliszkach - dobre :)
Ciekawe jak ja będę wyglądać jak będę mogła sie cos napić.
Chciałabym już wrócić do mojego normalnego życia i moc napić sie więcej niż 3 łyki wina, albo normalnego piwa, bo to bezalkoholowe jest paskudne. No, ale chce karmić kp przynajmniej do 6 miesięcy.
I jeszcze bym sie chciała przespać trochę więcej po sylwestrze, ale dziecię jest wyspane i chce sie albo bawić, a jak dałam mężowi na chwile, to teraz znowu cycus...
Chyba zaraz wstanę, a niewyspaniem będę sie martwić wieczorem.
 
Ja z fejsa cienka jestem ale mam, da się grupę utworzyć jakoś


dobra koniecznie trzeba na fejsie zrobić grupę ja nie ogarnę kto jest kto ;-) a już wybrać z listy kogo możesz znac na pewno nie podołam :cool:
 
Ostatnia edycja:
No tak JW to ja :)

Agniecha moze to faktycznie cysta i nie ma co sie martwić. Bądź dobrej myśli ale koniecznie idź do lekarza.

Mała mi usnęła po petardach tak około 24:30 i wstała o 8 cyc i spała do 11. Chyba zmeczenie zrobiło swoje. Tak mi jej było żal. O 24 przytulała cyca i tylko wtedy była spokojna. Dobrze ze juz po wszystkim.
 
Czesc mamuśki w tym nowym roku.
Jakby nie było jesteśmy znowu starsze o rok i nasze maluszki też,heh.
Ja też nie wiem kto jest kto na fb, tylko po zdjęciach można się domyślać ze któras na fejsie to i z bb jest.
 
reklama
Do góry