reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Oj party to pewnie będzie - z placzacymi dziewczynami na rekach ;-) Inga już odmówiła drzemki, co petarda to ona podskakuje.

Na wieczór przewidzielismy kino domowe. Cola, popcorn i nachosy. A co z tego będzie, to się okaże ;-)
 
reklama
Biedna Ingusia, nie dosc ze kuli dzisiaj w nozki to jeszcze strzelaja za oknem. A dawalas jej paracetamol profilaktycznie? moze nozki ja bola i dlatego niechce spac?
 
Adi padł od płaczu mi na rękach, ale muszę go bujać :/ Więc mam tańca-przytulanca, a w tle muzę z tv.

Rany - ciągle ta reklama o włączaniu niskich cen ;)

Ale zazdroszczę tym, co dziś mają jakieś %

Mizzah - zaakceptowane ;)

A która to Joanna Z? :)
 
Ostatnia edycja:
renisus, nie, nic jej nie dawalam. Nie płacze, aktualnie bawi się na macie. Wcześniej przysnela u męża na rękach, ale co petarda to się wybudzala z płaczem. Ale to takie minutowki, zaraz się uspokajala, tylko ostatecznie zrezygnowała ze snu. Za pół godz kąpiel, zobaczymy co to wyjdzie z tego spania.
 
Sunovia, tak jak opisałaś. Jak za czasów biblijnych;-)

A u nas chyba wszyscy sąsiedzi wybyli. Przynajmniej narazie cisza. Mieszkamy tu dokładnie rok, ale rok temu mieliśmy sylwestra wyjazdowego, więc trudno określić co będzie.
 
Cyntia mialam juz pytac dlaczego nie lykniesz nawet winka, ale przypomnialo mi sie ze Adik budzi sie jeszcze w nocy. Tak w ogole to zauwazylam, ze nasze forumowe dziewczynki lepiej przesypiaja noce od chlopcow. Zwrocilyscie na to uwage? Nawet ta moja znajoma co rodzila 10 dni przede mna, karmi mm i ciagle wstaje co 3h w nocy. Chyba chlopcy sa wiekszymi glodomorkami.

Sunovia to super, ze ladnie znosi szczepienie. Ja podalam przy pierwszym paracetamol a teraz nie wiem czy podawac.


Wlasnie dzwonia znajomi, Ci od tego chlopczyka i chca sie do nas wbic na impreze. Buuuu, niechce gosci dzisiaj.
 
Wysłałam zaproszenie do katinki i Cyntii. I nie wiem czy dobrze widzę, ale Cyntia ma w znajomych dwie dziewczyny z mojego rodzinnego miasta - czyżby też pazdziernikowki?
 
Ja tez chce sie zaprzyjaznic na fb :) znajdziecie mnie jako Renata Ra, zdjecie profilowe te same co moj awatar. Czekam na Was:)
 
reklama
Cyntia, ja tez wysłałam zaproszenie :)

Garmelka, pytałaś o chrzciny. jeszcze nie chrzciliśmy, planuję na święta wielkanocne

u nas tez zaczynają strzelać. My mieszkamy blisko rynku i juz widze te tłumy tam podążające. Mam nadzieję, że Hania nie będzie sie budzić. Mati przespał się godzinką i ma zamiar czekam do północy
 
Do góry