reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Tylko nie przenoscie sie na fb, bo pierwszy raz w życiu pożałuje ze go bojkotuje !!!

Gabi po raz pierwszy zbojkotowala posiłek wieczorny. Wyla z cyckiem w buzi. Dostała smoka i sie uspokoiła, wlasnie odpływa. Dziwne.

Już strzelają, ale bardziej martwią mnie nowi sąsiedzi z dołu. Nie wiedziałam, ze taki sprzęt grający mają, podłoga chodzi. Jak dobrze pójdzie nie usłyszymy fajerwerków :-/
 
Próbowałam zmienić temat petardami, ale się nie udało;-) Pewnie, każdy ma własne zdanie i może je wypowiedzieć. W każdej opini są jakieś racje. Śmiesznie jest się przysłuchiwać takim dyskusjom z boku. Nas temat nie dotyczy, bo jesteśmy protestantami (no, niedokładnie od Lutra, ale blisko) i chrzest przyjmuje się jako osoba dorosła. I problem z głowy.
 
cześć Kochane babeczki :)

Przepraszam, że ostatnio mnie mniej ale przedszkole zamknięte, mąż ciągle w pracy a ja sama z dzieciakami, jak mała śpi to staram się coś ugotować, wyprać i czasu bra. Ale jeszcze tydzień i wszystko wróci do normy :)

My siedzimy sobie w domku sami. Moi rodzice nas zapraszali ale mi się szczerze mówiąc nigdzie nie chce ruszać tyłka. Byliśmy na zakupach, kupiliśmy Picolo i Gin Lubuski :)
Teraz delektuje si ę chwila bo dwójka dzieci mi się uspała. Hania coś cały dzień dzisiaj marudna. Przysypiała na chwilę i po 20 min juz po spaniu. Mati tez ją budzi a nie udało mi się dzisiaj wyjść na długi spacer.

Garmelka, dopiero doczytałam o Twoim śnie :) Spoko, spoko, już niedługo wpadnę na śniadanko :)

Katinka, ciesze się, że napisałaś i że m się ogarnął :) Też wysłałam Ci zaproszenie

Co do wiary, to to jest sprawa indywidualna i nie ma co dyskutować. Mój m jakiś czas temu sie zbuntował i jest nawet zły na wiarę. Po części go rozumiem, ja wierzę ale do kościoła rzadko chodzę, jak poczuję potrzebę. Poprostu wkurzają mnie księża i to w jakich luksusach żyją. wiara jest w sercu a nie w kościele. Takie mam zdanie.

Życzę Wam szczęśliwego Nowego Roku!!!!!!!! Żeby nasze pociechy zdrowo rosły a mężowie byli grzeczni :)
 
Rjoanka, też nie masz FB? Bojkotuję od lat, ale jestem bliska złamania, bo zaczynam się czuć wykluczona. I nie chodzi o znajomych, ile informacje o świecie:laugh2:
 
asz, byłam kiedyś na takim chrzcie - wchodzi się do basenu z wodą i zanurza w całości, tak? Bardzo fajne przeżycie, cała oprawa itd.

Nasi sąsiedzi z góry chyba też robią imprezę. Rok temu balowali do 7 rano!

A ja właśnie sobie uświadomiłam, ze cała nasza paczka szykuje się na bal sylwestrowy, a ja myje kibel. Się zachciało być matką polka hehe ;-)
 
Haha Sunovia dobre ;) Moze zrob sobie mini party w domu? My mamy kolacje za chwile a potem chipski i sajgonki i babeczki;)
Ja wcisnelam mala czarna, zrobilam make up, L tez sie szykuje. I bedziemy sie goscic do 24;) Tylko Kulke musimy jeszcze wykapac.
 
reklama
Rjoanka, sunovia: współczuję sąsiadów. Ja od miesiąca na nowym mieszkaniu i jeszcze nie wiem jacy są sąsiedzi. Na razie cisza. Zobaczymy.

U nas dzieciaki do północy będą czekać więc wieczór będzie jak każdy inny. Nie odpoczniemy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry