reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
heja! jestem, mam nadzieję że zanim skończę pisać tego posta to nie zapomnę połowy tego co chciałam napisać ;-)

ruda Ty pytałaś o co chodziło z moim łożyskiem? Bo kiedyś pisałam że nie wyszło w całości po porodzie i robili mi czyszczenie. Ale to zaraz na sali porodowej. To tylko tyle. Bo nie wiem czy o to Ci chodziło.

garmelka - przez chwilę musiałam się zastanowić czy Ty na pewno o mnie piszesz z tym tv i "rolnikiem" he he. Gdzież by mi mój brzdąc pozwolił na takie luksusy w ciągu dnia :-) On domaga się skupienia na sobie uwagi w 100% jak nie śpi niestety. A śpi 3x po 40 min więc szaleć nie mam kiedy :baffled: A z Wami to tak że ledwo zdążam być na bieżąco ;-)


Cyntia
, pscółka - tak miałam na myśli książkę "Pierwszy rok życia dziecka" albo z poprzedniego wydania "Vademecum szczęśliwego dziecka". Mam ją w wersji papierowej tylko. Wczoraj pisałam że mały śpi już do 6 rano a dziś nam zrobił sylwestrową niespodziankę i spał do 7 :-)

asz, rjoanka też bojkotuje FB ;-) No dobra, mam jakiś lewy profil tak do podglądania raz na jakiś czas ale nic poza tym. I w sumie jakoś nie czuję się wykluczona.

renisus naprawdę podziwiam za chęci strojenia się w domu, chyba zbyt leniwa jestem bo wolę wygodne legginsy i ciepły sweter ;-)


Wiem że temat chrzcin już zamknęłyście ale dodam tylko od siebie że u mnie chrzestną będzie moja siostra (jedyne rodzeństwo jakie mam) która jest po rozwodzie. Chodzi do kościoła, do spowiedzi i komunii bo tak też polecił jej ksiądz z którym rozmawiała po rozwodzie. To nie jest jej wina że jej były mąż debil ją zostawił po 10 latach małżeństwa (tak na marginesie dla jej koleżanki z pracy, z którą siostra pracowała przy jednym biurku i której zwierzała się z wielu rzeczy kiedy małżeństwo się sypało ale to w ogóle historia na telenowelę). Wiem że lepszej matki chrzestnej bym nie znalazła bo dla niej mały jest jak własny syn. I to tyle w tym temacie.

Ksawery już śpi a ja zażyczyłam sobie gorącej czekolady, mąż zrobił i właśnie sobie wciągamy :-)

Pamiętam jak rok temu miałam ostatni okres w Sylwestra i zastanawiałam się czy dostanę kolejny ;-)

To co ogłaszamy rok 2015 rokiem laszczenia się? :-) Dziś właśnie mówiłam do mojego żebyśmy zjedli wszystkie słodycze jakie mamy w domu bo od jutra detox :-D
 
Boze moze w tym roku moi durni sasiedzi spiewacy poszli gdzies na impreze bo cisza jest. Petardy ucichly ale to tylko kwestia czasu :/ akurat okno sypialni wychodzi na plac z fontannami gdzie cala gownazeria zbiera sie :/
 
reklama
Do góry