reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Czarna, tak sie cieszę ze Gina pomogła. Mi na serio uratowała zdrowie psychiczne, związek i życie mojemu dziecku :-).

A w tym roku mialam mięte na balkonie i rosła jak głupia. Lubi mokry półcień. Do wszystkiego pidawalam sos z fety, jogurtu i ogromnej ilości mięty.Najlepszy do baklazana!
Martyna, espumisan 100 i bobotic forte mają tekie samo stężenie substancji czynnej co san simplex. Nie ma co sprowadzać. Mojej córce bardziej smakowal espumisan ale bobotica trzeba dac mniej, a wiec i mniej nośnika i wypelniaczy.
Pscolka, mam to w wersji elektronicznej, ale za ciężkie na maila. Twój m może wpaść po pracy z pendrive, mieszkam obok studia zdrowia agnieszki.
Cyntia masz rację, jakieś zbiorowe szaleństwo. Ale u mnie nie słychać petard.
Kurcze, niepokoje sie co będzie dziś w nocy. Mam nadzieję, ze koło 1 skończy sie hałas i pójdziemy spać. Wpadają do nas znajomi, mamy w planach mule (w lidlu są świeże) i burgery. Zaraz będę piekła do nich bułki.
 
Cześć dziewczyny, to ja tak sylwestrowo sie przedstawię :)
Skoro narzekacie, ze gdzieś sie forumowiczki pogubiły, to ja bym sie chętnie do was dołączyła. Jeśli pozwolicie.
Jestem mama 8 tygodniowej dziewczynki, przyszła na świat w terminie, sn. Jestem listopadowka, ale listopadowki gdzieś zniknęły, wiec czytałam was tak mniej więcej od sierpnia, ale sie nie udzielałam, bo w końcu jestem listopadowka.
Teraz jednak stwierdziłam, ze i tak was w kółko czytam, szczególnie przy karmieniu, wiec dlaczego mam nic nie pisać, poza tym przestraszyłam sie, ze mi tez gdzieś sie ukryjecie i kopalnia wiedzy ucieknie.

Za wszą rada tez czytam język niemowląt - niezła książka, szkoda, ze nie przeczytałam w ciąży, a dopiero teraz... Z karmieniem u nas ok, po początkowych trudnościach, bo nie miałam wystarczajaco mleka. Za to ze spaniem mamy problem, bo mój mały misiek jak jest zmęczony to wpada w histerie... I jedyna metoda uspokojenia to cycus, a i to rożnie bywa. W nocy za to dobrze śpi; ale chyba tylko dlatego, ze śpi z nami w łożku - próbowałam ja do łóżeczka przekładać, ale jest krzyk straszny, wiec stwierdziłam, ze zeby sie cała rodzina wyspala, najlepiej niech narazie śpi u nas. Niepedagogiczne, wiem, ale co zrobić...

Ach, no i pisze z telefonu, wiec mogą być literówki i poprzestawianie wyrazy.
 
Dziekuje Dziewczynki za wsparcie:*

Cyntia- dziekuje za ksiazke, zabieram sie do czytania od jutra bo dzisiaj mam troszke pracy. Dola mam od ponad tygodnia.

Marrika - u mnie problem jest taki, ze kocham chyba az za bardzo. Nie potrafie myslec nawet logicznie. Wczoraj powiedzialam L o tym jak sie czuje, dlugo rozmawialismy i jest mi tycko lepiej.

w DTVN jest Eliza i Trybson i sie zastanawiam co oni tam robia. Ehhh

Co do Sylwestera, my zrezygnowalismy z imprezy i zostajemy w domu. Zrobimy dobre jedzonko i ubierzemy sie ladnie i tak bedziemy swietowac we troje:)

Dziewczynki zycze Wam duzo szczescia w Nowy Roku, a przede wszystkim duzo zdrowia dla Was i Waszych pociech. Aby Nowy Rok byl jeszcze lepszy od starego:)
 
Rjoanka, sos brzmi fajnie -miksowałaś wszystko czy jak? A miętę sadziłaś z ziarenek jakiś? Może to idiotyczne pytania, ale jestem zielona w temacie. Muszę poczytać, ale to bliżej wiosny, bo wszystko zapomnę:-D

Uf, udało się jednak zrobić to ciasto. I karkówka się też już pekluje. No, czysta rozpusta dziś będzie. Tylko mieszkanie jeszcze wysprzątać. Dobrze, że poziom energii dopisuje.

Ja myślę, że jest więcej czytających, co się nie udzielają. Sama żałuję, że się wcześniej nie dołączyłam.

Renisus, jak samopoczucie?

Edit: właśnie widzę, że napisałaś. Niech ze starym rokiem odejdą też wszystkie smutki!
 
Ostatnia edycja:
Asz, kupiłam sadzonke w sklepie ogrodniczym. Jest kilka odmian na rynku, koniecznie powachaj przed zakupem bo nie wszystkie pachną tak intensywnie. Fete gniotlam widelcem z jogurtem a zioła siekalam. To była też dobra alternatywą dla sosu czosnkowego do nachosow i do grila. Czasem dawałem też trochę bazyli tymianku i rozmarynu bo to też mialam na balkonie.
Też sprzatam, a córeczka kibicuje z lezaczka. Grzeczna dziś.
 
reklama
Do góry