reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
asz, dziękuję za wskazówki dotyczące cięcia plastra. Ja swój na dzień dobry wykompałam. Nakleiłam wieczorem i następnego dnia biorąc prysznic zorientowałam się, że go mam. Już by cały mokry...

A zanim uda nam się wrócić do stanu sprzed ciąży pamiętajcie:
919346634338d8b23d32c2c801c3c3d7.jpg
 

Załączniki

  • 919346634338d8b23d32c2c801c3c3d7.jpg
    919346634338d8b23d32c2c801c3c3d7.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 48
Ja byłam mega zadowolona z tego jak chudnę aż do momentu kiedy sie zwazylam i okazuje sie ze do wagi wyjściowej mam nadal 4 kilo a do wagi marzeń 8. No nic nie jestem osobą ktora wytrzyma dietę a ćwiczyć nie lubię. Nie wiem jak zrzucę te kilogramy ... Moj tez myślał ze ważę mniej niz przed ciążą chociaż tyle dobrego ze on zadowolony :)
Martyna szalała w nocy chce spac a tu nie ma jak.
Ja na dwór ubieram w body+ polspiochy na to bluza z kapturem. Zakładam cienką czapkę na nią jeszcze kaptur od bluzy i wbijam ją w kombinezon zimowy. Niczym więcej nie przykrywam. Czasem założę jej apaszkę ale nie zawsze bo kombinezon mam dobrze zapinany pod szyją. U mnie temperatury obecnie miedzy -5 a -7 i sporo śniegu.
 
Mizzah, może rzeczywiście tak to zabrzmiało. W Polsce, na północy. Ale nie było u nas jeszcze więcej niż -5 w ciągu dnia. Wtedy spacer jest krótszy. A jak dziecko skończy 3 miesiące, to można wychodzić przy większych mrozach czy nie za bardzo? Czasem termometr pokazuje przecież -12 czy -15, ale jak świeci słońce i nie wieje wiatr, to jest przecież bardzo przyjemnie. W północnej Europie chyba wychodzą z dziećmi czasem?

Edit: Rjoanka, ja też kiedyś wykąpałam, ale osuszyłam ręcznikiem i jeszcze jeden dzień używałam i było ok;-)
 
Asz jesli chodzi o Skandynawię to akurat ja tu mieszkam ;) wychodzą a jakże. Tylko oni mają wielgachne te wozki i używają bardzo fajnych śpiworów przy takich maluszkach. Z większymi dziećmi aż tak się nie pieszczą. Tu w przedszkolach (od 3 roku ) dzieci śpią w drewnianych wózkach na zewnątrz. Nawet zima jesli nie ma dużych mrozów. Przykryte kołderką i pod zapięciem które chroni przed deszczem itp. Wode dzieci piją prosto z kranu i duzo biegają na boso :) ogólnie mniej panikują niz my w Pl. A antybiotyk to na serio ostateczność. Chodzą te dzieci zasmarkane i ma im to samo minąć.
 
U nas dzis -8 a odczuwaln a-13 ale na dwór choc na 15min wyjdziemy.

Dobra pyt.czy mozna w kapaniu zalac uszy??Ja apie i te uszy sie zalewaja a jak to moja matka zobaczyła to prawie mnie zlinczowałą ze dziecko zachoruje.ale małą ma prawie 3ms i nic jej nie jest
 
Emmaljunga w dani tez jest bardzo popularna. Właśnie na ten styl wózków używają. Te wozki są pancerne :) ja mam tako i mi wystarcza taki wielki by mi się w boksie nie zmieścił a mieszkam na 3 pietrze wiec jak bym musiała nosić to bym na zawał zeszła. Tako mi się mieści w boksie w piwnicy i kłopot z głowy ;)
 
A ja okropnie żałuję mego Mutsego :( nawet nad sprzedażą się zastanawiam :(

Męża po 12 wyrzucam na 20 min na spacer.
 
Peluches -tak, na bliznę po cc. Ja tam ciepłolubna jestem, ale córeczka chyba po tatusiu na odwrót. Może i dobrze, bo mi to non stop zimno. Chociaż po ciąży jakoś mniej, może przez hormony jeszcze. My mamy tako city move, chwalę sobie -można dobrze skryć dziecko.

Dziś dzień ważenia, 100g w dół mimo świąt:-D To chyba na zachętę. No albo porządnie siku zrobiłam:rofl2:

Edit: a co z nim nie tak, Mizzah?
 
reklama
Można zalewac uszy, tylko później trzeba dobrze osuszyć.

Ją dla Marceli miałam do chrztu sukienkę robiona na szydełku. Indze chyba też taką kupię.

Ja na spacer w takie mrozy jak są teraz ubieram ją tak jak jest w domu czyli bodziak + spodnie, na to zimowy kombinezon i czapka, czasem jak jest nieprzyjemnie to jeszcze kocyk. Kombinezon nawet jesienny plus jeszcze śpiwór to dla mnie zdecydowanie za dużo.
Aha i ja mam jeden wózek hiszpańskiej firmy, więc ta gondola nie jest tak zabudowana jak choćby w tych polskiej produkcji, a drugi angielski i tam to już w ogóle Inga ma w zasadzie tylko nogi przykryte, owiewka tak licha, jakby jej wcale nie było.
 
Do góry