reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Hej. Moja mała dała mamie cudowny prezent na urodziny :). Spała dzis od 21-22 a pozniej 22:30 do 7:30 . Nie wiem czy to normalne przy takim szkrabie ale w dzien je cześciej niz co 3h zazwyczaj co około 1,5-2 a w nocy spi jak susel. Czasem jej sie zdarzy gorsza noc ale na szczęście nie czesto. Poszła spac o 8 i nadal spi. Zaraz biorę sie za robotę :)


Mizzah my planujemy spacer ale nie wiem ile z tych planów uda sie zrealizować.

Wszystkim chorym mamą duzo zdrowka i zeby maluszki się nie pozarazaly :)
 
reklama
U mnie bez śniegu i chyba na +. Ale taki lekki mrozik dużo lepszy niż to co było ostatnio jeśli chodzi o choroby.

Marrika, tak. Złożyłam wniosek o przerwanie urlopu wychowawczego (nie pamiętam teraz terminu, 2 tyg lub miesiąc wcześniej trzeba to zrobić) i jednocześnie poinformowałam pracodawcę, że nie wrócę do pracy tylko pójdę na zwolnienie. Pierwszego dnia przyniosłam L4, należy się wszystko normalnie tak jakbyś pracowała. Aha, ja mam umowę na czas nieokreślony.
Czyżbyś planowała kolejną pociechę? :-)
 
Sunovia no coś ty! :-D chodzi o szwagierke. Ja już mam dwoje i podziękuje. No w sumie to może za kilka lat zastanowiłabym się bo mam 30stke więc w sumie mogłabym jeszcze jedno dziecko mieć za jakiś czas. Ale wiedząc że choroba malutkiej jest chorobą genetyczną i może powtarzać się w rodzeństwie to nigdy się nie zdecyduje.
Dzięki za Info.

Mizzah nic specjalnie nie możesz poradzić. Unikaj kontaktu z małą na ile to możliwe. Ja już się nie przejmuje bo moja starsza chora od 3tyg. Wczoraj miała stan podgorączkowy znowu i brzydko kaszle. Ja już się nie stresuje bo i tak większość chorób jest najbardziej zakaźnych jak nie ma jeszcze objawów. A na to nic nie poradzimy.


Judy urodziny dzisiaj masz? Czy coś źle zrozumiałam? :-)
 
Judy wszystkiego najlepszego! Ahhh ciekawie czy dostaniesz dzisiaj pierscionek;)

Sunovia, i jak dalas smoka?

Ja odpuszczam ze smoczkiem, bede tylko miec do auta bo czasami pociumka w aucie. W domu juz nie bede nawet probowac.

U nas mroz, wiec spacer jak bedzie to do auta i z auta. Moj w pracy wiec my same dzisiaj, chyba z okazji swiat bede drzemac z Jula caly dzien. Jak swieta to swieta hihi :)
 
Wczoraj zmarła moja babcia,jeszcze w wigilię byłam u niej,ale bez małego,czego sobie do końca życia nie wybaczę,że nie zdążyłam jej pokazać jak mały rośnie i w ogóle jak się zmienił ;( Tak mnie to boli,mam wyrzuty sumienia,w ogóle nie dociera do mnie to ,że umarła nie mogę w to uwierzyć,ciągle czuję,że żyje,że jest z nami,i że jutro do niej pojadę,bo tak jej obiecałam,że przyjedziemy w sobotę z Natankiem..tak okropnie mi zle,ciężko ;(A z jednej strony to dołączyła do dziadka i są razem.
 
Madzia bardzo mi przykro, wspolczuje i mocno tule.
Babci napewno jest juz dobrze tam gdzie jest, i z wlasnie z tamtego miejsca bedzie nad Wami czuwac. Wiem ze to ciezkie i jest Ci ogromnie smutno, jestesmy z Toba.
 
Judy, nie tylko tego co dobre, ale tego co najlepsze. Niech każda kolejna trzydziestka będzie jeszcze bardziej ekscytująca:tak: STO LAT!!!

Madzia, wyrazy współczucia. Przyjmij od nas wszystkich ciepłe słowa.

Edit: my się właśnie karmimy i na spacer. Jest lekki mróz. Dziecko się dotleni, a mama spali wczorajsze pierniczki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry