reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Końcówka 6 mam nadzieje ze to to. Moze jeszcze mleko powróci bo czasem mam wrażenie za zanika ale małą cały czas przystawiam to moze jeszcze bedzie dobrze ;)
 
reklama
Pscółka - ja jeszcze wogole u gina nie byłam na kontroli :/ ale dzisiaj juz lepiej... Natomiast pierwszy okres po katastrofa- powodz- jak siadalam to placek zostawiałam na meblach...

Mizah- nie kupowałam jeszcze żadnego syropu, ale nie wyrabiam juz tymi pieluchami i ciuszkami- non stop wszystko w mleku... Kupie w sobote ale juz wkoncu nie wiem co?

Mala marudzi, co chwile trzeba jej smoka dawać. Mi sie leje z nosa a mąż zaniemówił ... Chodzimy w maseczkach żeby Izę uchronić ale i tak śpimy w jednym pokoju wiec jak ma sie zarazić to sie zarazi
 
Ja od jutra zaczynam się odchudzac, razem z moim. Ciekawa jestem jak nam to razem pójdzie.
Ale patrzeć na siebie to juz nie mogę. Wcześniej miałam wymowke ze przecież dopiero co urodziłam a teraz to już nie przejdzie. Mam ponad dyche do zrzucenia.

Nie chce zbytnio chwalić żeby nie zapeszac ale moje maleństwo zaczyna wydłużać sobie pory karmienia w nocy. Budzi się co 5 godz, co wcześnie bylo co 3. Oby tak już było.

Dobrze ze dziś już ostatni dzień świat i tego objadania się.
Ciekawe jak tam Mroczko i jej teściowa


Czy wasze dzieci też tak pchają raczki do buzi. Mikołaj robi to bez przerwy. Cisnie ręce ile wlezie i zaczął się strasznie slinic. Chodzi w slinikach bo wszystko zaraz mokre
 
Ostatnia edycja:
Melduję się w drugi dzień obżarstwa :-D
Ja od 1go też zamierzam schudnąc. Mam z 10kg do zrzucenia. 5kg z ciąży i 5kg dodatkowe bo rok przed zajściem w ciążę rzuciłam palenie i w tym czasie po rzuceniu przytyłam właśnie 5kg. No to co dziewczyny - Chodakowska?? Ja napewno zaczynam biegać :-)

Może któraś zna się na tych ZUSowskich sprawach. Sytuacja jest taka ze kończy się macierzyński i zaczyna wychowawczy. Czy jeśli zajdzie się w ciążę na tym wychowawczym nie wracając ani na jeden dzień do pracy to można iść na zwolnienie normalnie i znów dostawać 100% pensji i później iść na normalne macierzyńskie 80%??
 
Ostatnia edycja:
Moje najgorsze obawy zaczynają się ziszczac. Jestem chora. ..zaraził mnie tesciu. Potwornie boli mnie gardło. Nie wiem co mam zrobic żeby uchronić Pole :(
 
Mizach no wiele nie zrobisz,maseczki załózcie.
Ej zaczynam miec dosc,znowu zaczeła mocniej ulewac,jutro kupie ten syrop Gastrotuss i moze bedzie lepiej,wstałą o 9 i przebrałam ja juz 4 razy.

Ide ja przebrac ZNOWU a m jedzie zaraz do apteki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ł czuje się ok. Wiec ja ewakuuje się do innego pokoju. Może poproszę zeby pojechał do apteki. Maseczkę mam. Mam płyn do płukania ale nic do ssania.Jestem tak zła ze chce mi sie ryczec.

Snieg jest! Czy któraś planuje dziś spacer ( jedt -4 a nie wiem jaka temp odczuwalna)

Edit: jest odczuwalne -11. Do jakiej temp można wychodzić z niemowlakiem?
 
Ostatnia edycja:
Do góry