reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Renisus po pierwszym szczepieniu podałam paracetamol bo była niespokojna i chyba brzuszek ja bolał po rotarixie. Dzwoniłam do mojej koleżanki pediatry i kazała dac nie zastanawiać się bo po co dziecko ma się męczyć. Po nowym roku mamy drugie szczepienie, bo mała ma trochę opóźnienia i podam paracetamol jak tylko zauważe coś niepokojącego.

Ja tam się nie cieszę za bardzo jak mi się razy czy dwa w nocy obudzi bo wiem że różnie to może być. Starsza tak miała takie fazy raz spała cała noc a zaraz po 10 razy się darła ;-)
 
reklama
Marrika i stosowalas ten nutramigen czy udalo Wam się obejść bez?

U nas dzis karmienia 20:20 i 4:20. Pewnie po 8 będzie kolejne. U mnie problemem nie jest nakarmienie o 3 czy 4 w nocy a o 7 czy 8. Ledwo na iczy patrze właśnie teraz.Spaaaaaaac
 
Ostatnia edycja:
Mizzah 3 dni na nutramigenie i brzuszek ja bolał i wzdeta była. Więc stwierdziliśmy z lekarzem ze to bez sensu. Wróciłam do cycusia co i mnie i malutka bardzo cieszy :-)
 
Też bardzo się cieszę.

A jak tam udało ci się kupić Sab? Bo moja propozycja nadal aktualna żeby ci kupić i wysłać :-)

Marrika odpukać (bo nie chcę zapeszać ) kolki minęły. Przeszłysmy z Polusią na zwykły enfamil i obserwujemy. Bardzo dziękuję jak coś to będę odzywac się :)

Czy któraś odbija nie na ramieniu??
 
Ostatnia edycja:
Babina moja zanim sie dobrze obudzi to steka z 5 min to wiem ze to to . Za to w dzien mam podobnie jak ty moja wlasnie sie obudzila I ciagnie Butle. Marrika 29 jestes dzielna babka podziwiam cie !!! Renisus korzystaj I spij dalej ja tylko Czekam jak skoncZy Butle I mam cicha nadzieje ze zasnie Mizzah ja tez ledwo patrze na oczy czasami gdy wstaje w nocy to Niewiem ci sie dzieje z tego wszystkiego dzis w nocy jak robilam mleko zamiast wsypac jej mleko to wyspalam make ziemniaczana bo tez mam w Puszce hehe ja odbijam na ramieniu chwila moment I sobie beknoe :-). W poniedzialek w nocy jedziemy do pl zastanawiam sie jak zniesie mala podroz a ja jak nigdy wogole nieciesze sie ze jade do domu zmeczenie daje znac I jakos mysl ze tyle ludzi I trzeba sie sztucznie usmiechac I byc Malym a tak w domu tutaj jak bede chciAla to sie poloze I mam to gdzies ... Przy jedziemy jeszcze bardziej zmeczeni niz wypoczeci ja to wiem bynajmniej ja:-((. Dziewczyny tez tak macie Niewiem juz sama? Czy ja juz zdziwacAlam czy poprostu zmeczenie wygrywa a gdy przychodzi wieczor to chce miec sw spokoj
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieki Marrika, mam przygotowany paracetamol. Jezu tak przezywam wszystko ze az mi glupio.
Patrzac na to jak ostatnio mi spi to naprawde moglam odpoczac w ciagu dwoch tygodni, tylko 3 moce byly z jedna pobudka a tak cale przespane. Najlepsze ze mimo zmeczenia ja lubie do niej wstawac w nocy i tulic;)
Mroczko, mialam zamiar isc spac ale kot chcial sie z Julka pomiziac i ja obudzil. Tak wiec, ona na macie gada do zabawek a ja z kawka obok. Zdazylam nawet pranie wstawic;)
 
Do góry