reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Moja długo wieczorem dawała czadu ale za to jak juz usnęła miedzy 23 a 24 to spała do 4 a pozniej zasnęła pięknie i dopiero wstała. Nie wiem czemu ale wczoraj w dzien dała nam popalić. Zobaczymy co bedzie dzis. Wasze maluszki juz takie duże a my w poniedziałek kończymy miesiąc.
 
Domka az mi jezyk do d ucieka, pysznosci takie wstawiasz :)
Garmelka i jak Ci poszlo wczoraj z mala'?

Moja obudzila sie po 5 min i walczyla do 12.
ale jak zasnela to spala 9 rano:) wyglada na to ze przesypia cala co droga
noc:)
 
Garmelka: oj to współczuję przejść. A co to za syrop? Jakiś uspokajający?

Widzę, że ze spaniem u Was różnie. U nas też raz lepiej, raz gorzej. Po porodzie było ok, spała w nocy nawet 6 godzin. Ostatnio jak dostała wysypki na policzkach to noce słabe. Oby szybko zaczęła spać.
 
Mizzah, dobrze kojarzysz. Jestem z Wawy. Mieszkam na Woli.

Asz, lekarz też wspominał o tych plastrach i poradził zeby ciąć. Skoro polecasz, to sie im przyjrze. Za pierwszym razem skreslilam je za cenę, ale nie zdawalam sobie sprawy z ich wydajności.
A, oprócz skoków rozwojowych są jeszcz okresy przyspieszonego wzrostu, wiec usprawiedliwień dla dziwnego zachowania maluchów jest dużo. No i orkan oczywiscie. Oraz kupa ;-).
 
Moja mała w dzien prawie nie spi. Drzemka godzinna to juz duzo. Coraz wiecej ma w ciagu dnia aktywności , wiecej jak snu. Dzis kończy 4 tygodnie to bedzie trzeba jej wynajdowac nowe zajęcia. Jej ulubione to obnoszenie jej po mieszkaniu. Jeszcze pare tygodni i bedzie mi cieżko tak ją nosić. W rozku juz sie nie mieści. Dziewczyny czy którejś maluch spi pod kołderką? Bo nasza spała w rozku ale trzeba poszukać nowego rozwiązania. Mam śpiworek ale jest duzy i cienki. W sam raz na lato. Kołderki sie boje zeby sie nią nie nakryła. Z czego wy korzystacie??
 
Rjoanka, wydajne te plastry -z kuponem na allegro wyjdzie Ci 80zł, więc da się przeżyć, tym bardziej, że ciało mamy tylko jedno;-) Tak, usprawiedliwienia są dobre -hm, w sumie u nas też wczoraj stosunkowo mocno wiało:-D

Judy -my od miesiąca korzystamy z kołderki i odziwo nie rozkrywa się, ani nie zakrywa, a wierci się mocno. Jak się przebudzam w nocy, to zerkam kątem oka, czy wszystko ok. Może to zależy też, na ile "śliska" jest poszewka? Można też wcisnąć boki kołderki między materac a szczebelki, ale u nas nie ma takiej potrzeby.

A, ktoś pytał o bączki -u nas czasem też brzydko pachną. No i kupka -kto to wymyślił, że u niemowląt jest bez zapachu? No u nas bynajmniej czuć:-) A jest wciąż kilka dziennie:sorry2:
 
reklama
Renisus- no wyobraź sobie ze noc boska!!! :) nakarmiłam ja o 21:30 i wprawdzie smoka wtykalam conajmniej 7 razy i na pewno do 23:15 nie spała... Dalej juz nie wiem bo sama zasnęłam :) pobudka była o 1:45 ale to moja chłop wrócił... Bez komentarza... Miał być chwile po północy ale przynajmniej nie pił...

Wawka - ona dostaje zawiesinę Debridat/ ma działanie rozkurczowe bo prawdopodobnie ma skrety jelit.

Laski jestem wlasnie i fryzjera :) mam ciemne włosy lekko za ramiona i zastanawiam sie czy nie zaszaleć? Blondu nie zrobię bo juz kiedyś eksperymentowałam i byłam niezadowolona ale moze zetnę na boba?? (Mój maz chyba by mnie zabił bo uwielbia długie i chce żebym jeszcze zapuszczała) albo grzywka??? Ale czy przy dziecku znajdę czas na jej układanie?? Hmmm ale mam problem :)
 
Do góry