reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ja już stara sprzedałam i wysłałam dzisiaj:-)a mała jutro będzie już na niej leżeć widzę że mocno się już interesuje karuzela i zabawkami
 
reklama
Mona, moja od dwóch tygodni łap z buzi nie wyjmuje. Ssie pięść, palce no i znalazła i pokochała kciuka, ale sie go tylko w kiedy sie wybudza ze snu i zasypia dalej, wiec widzę to tylko w kamerce noca lub jak ja budze a jej ręką zostanie. No i nie wiem co z tym kciukiem robić. Niby to taki etap rozwojowy, ale oduczanie u starszych dzieci to koszmar. Jakie macie poglądy na temat ssania kciuka?
Jeszcze Wam ciotki Gabi nie pokazywałam, to od razu to zrobię i zilustruje temat:
 
Nie wiem czemu jako nowy sie to zdjęcie dodaje, wybaczcie.
 

Załączniki

  • 1418055754637.jpg
    1418055754637.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 51
Super cena tej maty! U nas też będzie w prezencie na święta, jutro powinna dojść! Tylko chyba rodzice wypakują szybciej.. młodej daty raczej zbytnio nie obchodzą:-D

Moja też odnalazła kciuk. Ponoć dzieci same z tego wyrastają, jak tylko poznają inne sposoby samouspokojenia, relaksu, etc. Zaczęłam za to dawać smoczek i ostatecznie polubiła. A wcześniej byłam przeciwniczką;-) No ale ma sporą potrzebę ssania, a uczę, że piersi są wyłącznie od jedzenia.
 
Rjoanka jakie slodkie zdjecie;)
Moja ani smoczka, ani kciuka niechce. Pytalam o to kp bo moja co dwie godziny wola w dzien i je tylko troszke. Dzisaj jest tak zafascynowana swiatem ze nie moze sie skupic na jedzeniu. Bierze cycka, ciagnie dwa razy, puszcza i sie smieje, gada i rozglada i lapie sukta znowu.
Cos nie moge sie najesc a slodycze to wciagam jak w ciazy. Mam wrazenie ze to przez pigulki. Wiem ze pare dziewczyn bierze mini pigulki, czy wy tez macie wilczy apetyt? Musze sie opanowac bo zaraz zaczne tyc:(
 
renisus- ja mogę jeść słodycze teraz tonami :/ nie wiem może faktycznie to wina tabletek- w ciąży mnie odrzuciło od słodkiego a teraz mogłabym codziennie :( przez to te kg lecą w góre zamiast spadać w dół :/ no i ciągle mi mało jedzenia

Rjoanka- słodko śpi maleńka:)
a to moje gwiazdka w nosidełku dzisiaj ją pierwszy raz włożyłam Zobacz załącznik 657712
 
Renisus- ja tez jem słodycze jak głupia:( wczoraj byłam na zakupach i obkupilam sie w ciastka, czekolady, bakalie i jeszcze zrobiłam tiramisu - mega pychota :)

Dziewczyny czy któraś jeszcze nie widzi postów w całości?? Tak mnie to wkurza bo nie widzę co piszecie
 
Asz, nie odpowiedzialam ci poprzednio, bo mała sie najadla i koniec z bb.
To dobrze, ze nie tarczyca, jednak tak zupełnie odpuścić sobie nie można....ja też zaczęłam sie pilnowac, max 1800 kcal dziennie i tyle mojego, ze przestalam tyc. Ten litr mleka dziennie chyba z powietrza produkuje...
Co do tych zasad to nawet nie próbuje co do minuty, bo bym zwariowala i dostała nerwicy. Traktuje je raczej jako wskazówki. Ale są pomocne. Dziwilam sie np. czemu ona przesuwa karmienie z 10 na 11 i myślałam, ze nie będę dziecka męczyć, a tu sie okazało, ze jak zje dwie piersi po całej nocy to nie chce cyca do 11 oglądać. I tak jest ciągle...czuje że ona zasze jest krok przede mna, jak coś oleję, to potem często sama do tego dochodzę tylko wcześniej sie namecze.

Nie zwlekajcie z mata. To jeden z lepszych wynalazków ludzkości, a nasze dzieci juz dorosły do niego.

Reniusis, to chyba ten twój dziec trochę sciemnia i nie jest głodny ;-).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja wole jak moja ssie smoczek niz kciuk.
Bo smoka oducze a kciuka nie utne;-)

A my pod poduszke skromne prezenty a pod hoinke wypas;-)
Mate dałabym jej szybciej ale starsza musi widziec ze i
Karoli cos mikołaj przyniósł;-)
Narazie lezy na starej;-)
renisus ja tabletek ie biore a mam takie chetki na słodkie ze szok;-/
a dupka rosnie;-?

Rjoanka ale słodka;-)

A dajecie grzechotki do raczek?Moja to se gowe tłucze i sie z tego smieje;-)

A dzis mi sie zasrała po pachy,fuj,ma pieluchy 2 jeszcze i sa juz małe i wszystko wyciekło,masakra.
 
Do góry