reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Boże a ona znów płacze :( nie wiem na co ja liczylam, ze jedna noc oznacza juz resztw takich??? To chyba kolka bo zanosi się placzem...nie jestem jej w stanie uspokoić. Czuję się juz taka bezsilna i bezradna. Przytulam ją najmocniej jak się da...masuje, caluje, suszę . ..infacol do dupy jest. Może cos innego jesteście w stanie polecić wyprobowanego przez Was?? Wczoraj tak ładnie pierdziała :( a dzis diabli to wzieli....
 
Ostatnia edycja:
reklama
MIZZAH jak moja położna się dowiedziała że kupiłam "infacol" to kazała od razu odstawić i dała mi espumisan 100 ale powiedziała że jak tylko kupki bedą musztardowe to odstawić i nic nie dawać, tylko jak jakieś problemy będą to znowu podać.
 
Garmelka, jak narazie spala 30 min a potem byl placz i od tej pory nie spi. Ta sama historia co wczoraj z tym ze wczoraj byl placz a dzisiaj gada i sie smieje. Wlasnie robi kupe :D Dam jej chyba mm moze zasnie wkoncu. Jakies pomysly jak dziecko przestawic na to zeby spalo w nocy?
Czy Wasze dzieci tez maja tak wielki odruch ssania? Moje dziecko caly czas chce ciumkac ale nic innego jak cycka.

Edit:
35 min pozniej, zjadla 60 ml mm a potem zaczela krzyczec wiec dalam cyca. W koncu zasnela, musze jeszcze odbic i mam nadzieje ze pospi chociaz z 3 godziny. Jestem wykonczona
 
Ostatnia edycja:
Krystianek też wiecznie by cycał, nie przeszkadza mu to że leje mu się bokiem, ulewa bo już przeżarty itp. Czasem uda mi się go smoczkiem oszukać ale cwaniaczek nawet rozróżnia co smoczek a co nakładka i smoka wypluwa.

Jejku dziewczyny coś nie mogę spać, nerwy chyba przed ważeniem małego u pediatry (bardziej niż szczepienie). Mam nadzieję że przybrał minimum te 200g ale lepiej byłoby więcej :)
 
MIZZAH jak moja położna się dowiedziała że kupiłam "infacol" to kazała od razu odstawić i dała mi espumisan 100 ale powiedziała że jak tylko kupki bedą musztardowe to odstawić i nic nie dawać, tylko jak jakieś problemy będą to znowu podać.

Musztardowe? ??? Tzn??? Maez na mysli kolor? Bo Pola jest na mm i to generalnie jest kolor jaki wydala. Właśnie okazjonalnie podawac jest ciężko bo ma problem z oddawaniem gazów. Potrzebuje nieszkodliwy wspomagacz gdy naturalne metody zawodzą a niestety często tak jest.
 
Witaj nocno zmiano :-) my sie karmimy 2 cyce juz poszły , Pielucha poszła w ruch a teraz pije butle i zaraz bedzie następna Pielucha bo takie bakole idą ze hej :-))) czasami tak zasadzi jak stary hehe .... Katinka84 bedzie dobrze niemartw sie na zapas :/))). Mizzah ...,powiem ci ze moja tez miala straszne kolki ten in facol gowno pomaga ale wytrzytalam ze butelki Dr.browns antykolkowe pomaga ja zakupilam jedna I odpukac ladnie sie jej odbija I niema Kolek moze sprobuj .., Renisus moja tak Samo wszystko by ssala jak nie swoja reke . Albo ostatnio odbijala sie na meza piersi niespodziewanoe zlapala go Sutka az podskoczyl zebys widziala mine mojego meza padlam hehe ...z jedzeniem tak Samo jak swinka czasami leje sie po Brodzie , pryska na boki niewazne cisnie dalej ... :-)))
 
Ostatnia edycja:
Mroczko a się uśmiałam z tym sutkiem męża :-D:-D:-D moja ostatnio zaciągnęła nos swojej siostry. Starsza chciała zrobić noski-noski i nie trafiła. Młoda wykorzystała okazję i dawaj do ssania :-D


Właśnie niedawno mnie obudziła. Steka jak stary chłop. Pomasowalysmy brzuch i pierdki poszły.


Mizzah u nas kropelki dają słaby efekt, prawie żaden. Ale jak już ma mocno wzdety brzuch to używam windi. Gazy odchodzą aż świszczy w tej rurce. I odrazu jest spokojniejsza. Efekt można powiedzieć natychmiastowy
 
Mroczko - no ja tylko używam dr. Brownsa jednak i tak zassie powietrze.

Marrika - muszę się zaopatrzyć. Tak na wszelki wypadek chociaz niby windi rozleniwia jelita. Czuję sie totalnie bezsilna. :(

Pola usneła ok 1 w nocy.(znow spała do 7 ale nawet nie mam siły sie cieszyć ). W pewnym momencie tak zawodziła a ja z nią, że myślałam, że padne. Na pewno o kolejny siwy włos mi przybyło :(

Nosilam przysiskajac brzuszek do mego brzucha i poszedł glosny pierd. Polozylam na łóżko i wlaczylam suszarkę poszedl drugi i...nagle dziecko mi zflaczało i odleciało w objecia Morfeusza :(
 
Ostatnia edycja:
Mizzah ja czytałam takie opinie o windi z necie. Ale ja generalnie bazuje na tym co mówia pediatrzy. Moja dobra koleżanka pediatra ma dwoje dzieci i oboje mieli problemy brzuszkowe. Każdemu do pół roku używała w razie potrzeby windi i po tym czasie normalnie kupki robili bez żadnej pomocy. Ona mnie zapewnia ze windi wcale nie rozleniwia ani nie uzależnia i jej wierze :-)
No i ja nie używam go jednorazowo bo by człowiek splajtował! Myje woda z mydłem i wyparzam wrzątkiem. Też wg rad koleżanki pediatry ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry