reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Ruda gratuluję!!!

To kto nam jeszcze został? Judy?

U nas noc w miarę przespana widzę że córeczka lubi tak w kratkę raz całą prawie prześpi z przerwą na karmienie a raz wstaje co godz!

Powoli brakuje mi sił do cycowania mała wybiera butle przy piersi się złości trudno-póki co pokarm odciągam ale czy tak długo pociągnę?się okaże?

Sunovia jak u gin?ją idę 21listopada
 
cześć,
Ruda
, wielkie gratulacje :)

Mona
, u mnie podobnie, już wczoraj prawie wcale nie karmiłam piersią. Mała jak ma ciągnąć to krzyczy, złości się, wypluwa itp A pokarm na pewno leci bo wylatuje jej z buzi :( Nie wiem czemu tak jest. Dzisiaj rano to samo, podałam butlę i tyle bo nie mogę patrzeć jak się złości

A ja znowu drżę o zdrowie malutkiej bo Mati od wczorajszego wieczoru ma gorączkę, gardło mega czerwone, został już dzisiaj w dom. Wkurza już mnie to przedszkole, w wakacje spokój a teraz ciągle coś. wiem że to normalne ale sił mi brak
 
Ostatnia edycja:
Mona, wszystko ok. Znów poubolewal nad moim spartaczonym cięciem i kazał jeszcze przemyśleć spiralę, bo jestem "młoda, fajna dziewczyna" i po co mi to. I po raz kolejny zagadywal mnie o trzecie dziecko, ale póki co jestem na etapie zdecydowanie nie.
 
Ruda- gratulacje :) a jednak od udało sie mimo ze skurcze na poczatku były rzadkie :)

Jesli madziorek milczy bo urodziła to oficjalnie zostałam ostatnia. Czułam ze tak bedzie. Wasze maluchy co nie które będą miały już po 1,5 miesiąca a ja dopiero urodzę... Aby ta moja królewna w końcu postanowiła wyjść bo już zaczynam wariować :(
 
Agniecha współczuję chorób!mój syn na usunięty 3migdał,dwa boczne przycietę i od tamtej pory zero chorób!jak ręką odjął:-)codziennie dostaje tran w żelkach i zdrowy jak ryba - odpukać a chodzi non stop do przedszkola;-)


Sunovia to super że wizyta ok! Ją myślę o zastrzyku depo povepa więcej dzieci nie planuje,z męża synem mamy 3ke wystarczy ;-)

Agniecha najważniejsze że to najcenniejsze zaraz po porodzie dostały;-) trudno nie będę się zadreczać a przy dwójce w domu i ze wszystkimi obowiązkami nie dam rady dziecka karmić co godz!
 
Mona, no też właśnie o to chodzi. Przy dwójce trudno jest mi kp. Jak daje butle to jest szybciej. W sumie masz racje, to co najważniejsze dostały przez ten miesiąc.
 
U mnie też jakieś dziwne akcje z tym karmieniem. Chyba jednak nie mam tego kryzysu laktacyjnego (albo już się skończył) bo dziś piersi mam naładowane pokarmem. Ale mój mały ciągnie tak 5-10 min i więcej nie chce, wypuszcza cyca albo zaczyna się denerwować a jak go odstawię to znowu beczy bo jest głodny. I jak mu dam butlę to zje jeszcze czasem 30 ml, czasem 50 a czasem nawet całą! Nie wiem już co mam z tym fantem robić. Chciałabym karmić tylko piersią i trochę mi szkoda że daję mu mm jak tyle mi jeszcze w cycach zostaje mojego pokarmu ale znowu ściągać resztę po każdym karmieniu i dawać z butli to idzie zwariować. To już chyba nic innego w domu nie robiłabym :baffled: Może zadzwonię do położnej laktacyjnej i zapytam co ona by mi radziła.

Ruda gratuluję maluszka :happy:

Ja już gotowa do wyjścia na spacer ale co z tego jak mój królewicz śpi w najlepsze. Muszę czekać aż się obudzi żeby go nakarmić przed wyjściem.
 
reklama
Czarna, no to właśnie u mnie jest podobnie. Może piesi nie mam nabrzmiałych, ale jak nacisną to tryska pokarm, nawet jak na początku mała ciągnie to słyszę jak sporo przełyka. Przed chwile znowu próbowałam, z 5 min pociągnęła i wrzask. Nie wiem o co chodzi. Daj znac co Ci powiedziała położna.
 
Do góry