reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Jak szukałam opinii o mlekach, to bardzo dużo mam skarżyło się na zaparcia u maluchów po bebiku. Ono chyba ma najsłabszy skład spośród mm, nie zawiera probiotykow i jest dość ciezkostrawne.
Najlepszy skład ma Enfamil, chwalony jest też Hipp, Bio od Holle, Bebilon, Nan i Gerber mają różne opinie.
czasami trzeba spróbować kilku zanim znajdzie się takie, ktore odpowiada dziecku.
 
reklama
Dziewczyny ja wiem że każda ma inne piersi, brodawki i sutki. Ja napisałam że trzeba dopasować tak żeby było jak najmniej miejsca między nakładką a sutkiem, tak odpowiednie ale jak najmniejsze dla danej piersi. Ja mam S z Campol bo miały najmniejszą tą część która nachodzi na sutek. Najpierw miałam S z AVENT ale ta część na sutek jest tak duża (ma inny kształt i sutek nie układa się w niej tak ładnie, nie wchodzi) że mały łykał więcej powietrza niż mleka.

O to mi chodziło, może któraś może to lepiej wyjaśnić bo mi coś to kiepsko poszło!!!

DZIEWCZYNY NIE NADROBIĘ WAS Z TYCH PARU TYGODNI. BĘDĘ UDZIELAĆ SIĘ NA BIEŻĄCO. PRZEPRASZAM.
 
po kąpieli lepiej, skurcz tylko jeden...
Teraz nie wiem czy jechać do szpitala sprawdzić czy wszystko dobrze czy poczekać w domu aż coś się zacznie???
Aj :szok:
 
Ruda- nie wiem jak w Pl ja nie mogę jechac do szpitala dopóki nie bede miała regularnych skurczy co 5 minut. Jesli skurcze ci się uspokoiły to moze jednak jeszcze nie trzeba jechac... Spróbuj rozkręcić te skurcze. Schody, sutki , piłka, spacer :) moze te które juz rodziły cis podpowiedzą bo ja mogę tylko gdybać .
 
Sunovia tez slyszłam ze po bebiko dzieci maja kolki itd.Ale ja strasza na nim wychowałąm,bo tylko to tolerowała.Wiec teraz tez zaczynam od bebiko.To jest metoda prób i błedów.

A jak u was z pampkami?Chyba mussze juz 3 kupic bo 2 małej nózke obcieraja
 
witam i gratuluje wszystkim nowym mamusia . Mam do Was pytanie Jas robi kupke ze sluzem byłam u pediatry mowi ze to normalne przy karmieniu piersia ale ja sie denerwuje miala któras z was taka sytuacje . a i chce kupic nawilżacz do powietrza polecacie cos ?
 
ruda, jeśli skurcze się wyciszyly to raczej nie ma sensu jechać. Chyba, że dzieje się coś niepokojącego.

Domka, u nas wciąż pampersy 2.

ania, ja mam Eldom NU5 i jestem z niego zadowolona.
 
Ja dopiero zaczełam 2 używać,mam z belli ale są jakieś takie sztywne,lepsze chyba z pampersa. A dady używacie ,jakie są?

U nas dzisiaj ładna żółta kupka,zmiana mleka najwidoczniej pomogła. No i poje małego ile się da, woda,glukoza,herbatka koperkowa. Ale ważne ze pomaga. Odstawilam też wit. D jest lepiej,mały o wiele spokojniejszy.
 
reklama
Dziewczyny tak sobie mysle o tej Vit D. Calkowicie z niej zrezygnowac, czy zrobic drugie podejscie?
Pampery u nas juz 3 od przekroczenia 4kg, bo poprzednie obcieraly.
 
Do góry