reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Ciotka AGNIECHA a co u Was? Ogarniasz swoje przedszkole?:)

Dziewczyny jak często mozna dawać czopki glicerynowe ? Moja ma problemy z kupa, nie moze zrobić, wczoraj jej dałam czopka i wyszła taka twarda plastelina :( biedactwo dzis znowu to samo;(
 
czarna - kryzysy laktacyjne do kilku dni trwają, często przystawiaj i więcej pij:tak:


renisus - my też jeszcze szalejemy nocami. Jak w końcu udaje mi się uśpić juniora to słyszę jęki budzącego się starszaka:cool:. Jak na razie M do niego wstaje, ale co będzie w grudniu, aż boję się pomyśleć:szok:.


pauletta - a czemu odciągasz? ból sutków (o ile nie ma krwawienia) jest tylko do pewnego poziomu, trzeba pilnować czy dziecko łapie sutek z otoczką, bo jak sam sutek to bardziej boli. MM to chyba najlepiej z lekarzem ustalić.


ruda - weź dwie nospy i ciepłą kąpiel, jak nie przejdzie to to. Mnie też bolało tylko na dole, nie miałam nic z brzucha.:tak:


katinka - nie wszystkim pasują jak najmniejsze nakładki. sutek musi się mieścić w wypustkę w nakładce.
 
Dokładnie, też miałam te S z Canpola i za nic nie mogłam tam wcisnąć sutka. Większe z kolei były za duże. Ostatecznie zacisnelam zęby i karmilam bez.
 
Pauletta, mi nakladki aventu rozmiar 2 i masc maltan uratowały laktacje. Smaruj często!!
Ilością mleka sie nie przejmuj, przustawiaj do piersi i tyle. One na początku dużo nie potrzebują, ale sutki musza pobudzić do pracy.
 
Ruda kciuki;-)

Atagata gratki;-)

Noc straszna,małą od 1 do 5 spac nie chciała,non stop na cycku.
W nocy zrobił mi sie nawał pokarmu,pewnei przez laktator bo zapomniałam odciągnąc.Do tego wymioty i gorączka,starsza miała jelitówke wiec moze cos od niej.Jestem mega zmeczona.
Mała chce non stop na rekach i cyca.

Co do mm,ja kupiłam bebiko bo nic nie moge odciągnąc a jak mała bede zostawiac w domu to musi cos jesc,własnie jej zrobiłam na próbe pierwszy raz czy nic jej nie bedzie bo w czwartek musze ja zostawic na pare godzin
 
Atagata- gratulacje :)

Gosiak- dzięki za kciukasy :) mój mały maluszek uparł się i za nic nie chce wyjść. Jestem 5 dni po terminie i nie mam objawów zbliżającego się porodu. Dali mi jeszcze trochę czasu ale nie dłużej niż do 13 i będą wywoływać. Liczę ciagle ze jednak Martyna podejmie w końcu decyzje i wyjdzie sama :)

Zostałam ja , malinka i madziorek :) jesli ruda dzis urodzi. Dziewczyny jednak milczą więc moze na serio zostanę ostatnia...
 
Ruda, trzymamy kciuki!
Agata, gratulacje i duzo zdrowka!

Garmelka a moze sproboj wody z brazowym cukrem podac, tutaj tak podaja niemowlaczkom przy zatwardzeniach. A u starszych sok pomaranczowy. A jak Ty karmisz?

Pscolka, ja to Was podziwiam z dwojka dzieciaczkow. Ja to dzisiaj L budzilam bo juz rady niedawalam. Mala co dwie godziny przy cycu byla. I zlosci sie przy tym okropinie, pokarm mam wiec nie wiem o co chodzi?
 
reklama
Do góry