reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Renisus infacol dałam dwa dni temu pierwszy raz,może jeszcze nie działa tak jak powinien ale czasem to.już cierpliwości nie mam i nadziei ze coś pomoże. Podaje przed jedzeniem,tym kroplomierzem.
Dzisiaj to jest tak nieznośny ze już mi ręce opadają. Tylko by się nosił,babcia rozpiescila i wymusza zeby go wziąsc na ręce,bo inaczej piszczy.
Zastanawiam się nad kupnem huśtawki-lezaczka. Miałabym z głowy noszenie tylko czy się nie przyzwyczaili jeszcze bardziej
 
reklama
Ruda ty w piątek juz szpital a ja tylko kontrol u położnej i jesli bedzie ok to dopiero poniedziałek/ wtorek ktg w szpitalu a wywoływanie w razie co 13-go. Liczę jednak ze mała szybciej sama się zdecyduje bo ja chyba oszaleję.
 
Haha babina, z tych samych powodów kupiłam hustawke dla starszej córki. Huśtawka sobie stala, a dzieć dalej na rękach ;-)
 
Czarna widxe ze nie tylko ja mam nocnego Marka :)
Garmelka napatrzeć sie nie mogę na Twoja slicznotke, czy ona ma takie czarne wlosy? Czy to na zdjęciu tylko?
Babina infacol zaczyna lepiej dzialav po 5 daniach, później juz nawet nie trzeba podawac przed kazdym karmieniem. Spróbuj uspokajac szuszarka, moxe zadziała. Trzymam kciuki :)
 
Czarna, drugi kryzys laktacyjny wypada około 6 tygodnia. Nie potrwa długo.
Babina, moja mała też nieodkladalna. Kupiłam dziś chustę, jak dojdzie będziemy sie nosić. M wrócił dziś do pracy i śmierć z głodu stała sie ralnym zagrożeniem, tylko banany udało sie zjeść. Z chusta mam nadzieję moc kanapkę zrobić. Któraś jeszcze będzie chustowac?
 
Babina - noś, no przecież taki maluszek potrzebuje poczucia bezpieczenstwa, ktore daje mu Twoje cieplo, Twoj zapach.
Noś, przytulaj, głaszcz, całuj, dużo mów w ciepły i czuły sposób - to wszystko jest potrzebne do prawidłowego rozwoju. Będziesz mieć spokojniejsze dziecko.
 
reklama
Do góry