reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ale śliczne zdjęcia.
Rosna te nasze dzieciaczki.

Mój wczoraj wkońcu zrobił zolciotka kupkę. Najpierw była zielona ale potem poleciała żółta. Nigdy nie przypuszczałam ze na widok kupy będę się tak cieszyć.
Chociaż dzisiaj i tak cała noc się napinal. Nic na niego nie działa espumisan,sab,infacol
 
reklama
Mój mały silacz
 

Załączniki

  • 1415029995237.jpg
    1415029995237.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 65
Katinka, śliczny ten twój synuś :-) pewnie miałaś zgagę przez te piękne włoski :-)

Babina ile ma twój dzieciaczek?
Moj ma 12 dni i tez tak glowe wysoko podnosi, no i oczywiscie rękawiczki tez ma bo sie ciagle drapie a jeszcze nie moge mu obciąć paznokci bo ma jeszcze przyrośnięte :-)

Renisus, mnie smutno będzie jutro! Moja mama tez wraca do Polski, no i moje kochanie pojutrze wraca do pracy! Dopiero bede miała ciężki dzien, zawsze mam tesknotki po jego urlopie, zwłaszcza ze moj L we wszystkim mi pomaga i będzie mi tego brakowało :-(

Dziewczyny czy odchody pologowe maja zapach? Ja miałam łożysko usuwane manualnie, dbam o higienę, podmywam sie po każdej wizycie w toalecie i niepokoi mnie zapach! Boje sie ze mi nie wyczyścili dobrze macicy i moze zaczęła mi sie jakas infekcja? Po zabiegu dali mi antybiotyk wiec powinno byc ok! Miała tak któraś z Was? Kiedy powinnam sie niepokoić i udać sie do lekarza?
 
Jeśli zapach jest nieprzyjemny, to powinno się skonsultować z lekarzem.

Świetnie wasze maluchy radzą sobie z podnoszeniem główki.
 
Babina ale patrzy na smoka ;-)
Renisus ja ptasie mleczko to wciagnela bym nosem ale taki urok matek karmiacych :p
My dzisiaj 2 tygodnie kończymy :-D
 
Babina a jak dlugo stosujesz infacol i w jaki sposob?
Magda idz do lekarza tym zapchem sprawdzic. Ja nie czuje zadnego zapachu.
Moja Julka niechce podnosic glowki jak jest na lozku, ale jak trzymam ja na moim brzuchu to tak.
 
Magda - ja tak miałam i lekarz stwierdził infekcję. Dostałam globulki. A w związku z nacieciem mylam się po każdej wizycie wiadomo gdzie, więc to nie jest kwestia higieny. Może coś ze szpitala? Też w szpitalu dostałam antybiotyk (dożylnie).
 
Magda- ja miałam nieprzyjemny zapach a podmywałam sie co chwile ale minęło po tygodniu, teraz lekko plamie i nic nie czuć praktycznie

Katinka- no udało mi sie SN Ale wspominam to makabrycznie :)

Pscółka- ja tez chce juz porobić wszystkie badania bo zwariuje . Dzis moja mama slyszala jak ona krzyczy... Akurat miała atak- stowerdzila ze jak zyje to nie słyszała jeszcze czegoś takiego... A mnie sie serce kraja bo widac ze cierpi a nie mamy jak jej pomoc i do tego słaniamy sie nie nogach:( a jak u was żółtaczka? Jest jeszcze ślad? U nas troche zażółcone białka sa jeszcze.

To moja ślicznotka ImageUploadedByForum BabyBoom1415037164.159484.jpg

Wogole ja dzisiaj postanowiłam ze muszę oglądąc cos na odmóżdżenie! A sa ugotowani i top model wiec chętnie włączę tv po 3 tygodniach:)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1415037164.159484.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1415037164.159484.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 63
Ostatnia edycja:
Garmelka - serio, spróbuj na parę dni odstawić małej wit. D. My mamy kolki, ale to, co było przy wit. D, to jakby go ktoś kroil na żywca.
 
reklama
Cyntia- zapomniałam Ci napisać ze odstawiłam ja... Juz 3 dzien nie daje. Noc z soboty na niedziele była świetna ( troszkę popłakała ale dla mnie każda moze tak wyglądać) a dzis w nocy znowu koszmar od mniej więcej północy do 5:45 - jak zaprogramowana... ;( dalej nie daje wit D . Zobaczymy jak dzis. Czekam na ta środę i Usg niech cos diagnozują czy wykluczają bo sie pochlastam
 
Do góry