reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Ten motherhood trzeba po prostu idealnie zapiac na obie rzepy, ale nie zawsze się to udaje. Do ideału mu daleko, niemniej jednak moją starszą dał radę poskromić.
Podobno fajne są jeszcze kiddopotamus czy coś takiego.
Na rozkach się nie znam, bo nigdy nie miałam, widziałam tylko w szpitalu i zawsze miałam wrażenie, że dziecko nie jest otulone tylko skrepowane.
 
Rano po 3 godzinach regularnych skurczy byłam pewna że rodzę, potem była cisza... Po południu dostałam biegunki a teraz do tego doszły wymioty:( Masakra siedzę i proszę synka żeby jednak dzisiaj się nie rodził bo nie mam siły a mąż na nockę do pracy i zostaje sama:(
 
Cyntia dziekuje za informacje:)
Ja mam sab simplex z Niemiec i dzisiaj dałam pierwsza dawkę - mała ma wprawdzie 10 dni ale czytałam ze wogole sie nie wchłania i pediatra polecala koleżance. My mamy wizytę u dr we wtorek- do tego czasu zdążę osiwieć przez te koszmarne noce... Ona non stop krzyczy przez 6 godzin! Slaniamy sie juz z mężem z braku sił do noszenia i wogole wstawania...
 
Garmelka - na wizycie na 2 tygodnie młodego lekarka powiedziała, by nie dawać kropli typu Espumisan, ale, gdy tydzień później poszliśmy na kontrolę z ranką na pupie i przyłożyła stetoskop do brzuszka, to jednak kazała dawać ten Espumisan. Od narodzin można stosować Dentinox Infant Colic Drops http://marqltd.bazarek.pl/opis/3446720/dentionox-infant-colic-drops-100ml-kolki-uwalnianie-nadmiernych-gazow.html To chyba jest angielski lek - dostałam od koleżanki, ale nie używałam (mam nadzieję, że się nie przyda), bo jest super po probiotyku.
 
To ja mam odmienca:-D Moje dziecko nie lubi byc opatulone,i nie lubi miec ciepła.W dzien jest aby w kaftaniku,przykryta kocykiem lub flanelą(tez ze wzg na pepek bo wietrzymy) A w nocy samo body z gdługim rekawem,no i dzis spiworek załozyłam bo noce zimne.
Spi całą noc w łózeczku.
 
Moja z kolei cieplolubna. Kapiemy ją w pokoju, zawsze wcześniej staram się tam trochę nagrzać, a i tak jej szczęka lata z zimna. Będę musiała załatwić farelkę.

W ogole to się nie mogę doczekać, aż zacznie przesypiac noce i będę ją mogła wyeksmitowac z sypialni do starszej siostry. Nie umiem spać z dzieckiem w jednym pokoju. Mimo, że ładnie śpi ją jestem niewyspana, słyszę każdy jej ruch i jekniecie, no i sama nie czuję się swobodnie, bo nie chcę jej obudzić. Starsza od początku spała we własnym pokoju i ta opcja o wiele bardziej mi odpowiadała, choć też wszystko slyszalam.
 
reklama
Do góry