reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Mona sek w tym ze do nas polozna w dalszym ciagu nie dotarla:) wiec pojdziemy do pediatry i od razu zglosimy to w naszej przychodni:)

Mloda wlasnie sie cycuje, katarek ma i czesciej sie budzi, mam nadzieje ze szybko jej przejdzie.
 
reklama
I u mnie bar mleczny cyc otwarty :-).

Garmelka, super, ze zaraz będziesz po drugiej stronie. Piłka jest wspaniała, ja z niej zejść nie chciałam. Krec tylkiem na skurczu, to bardzo pomaga.

Co do lekarzy, to u nas trzeba było ssmemu zgłosić sie do przychodni z karta szczepień. Do pediatry zapisali na na kolejny dzień, polozna przyszła dwa dni pozniej, czyli wczoraj. Niestety nic sensownego nie powiedziała. Jutro znów pediatra, bo mała za lekka i będziemy rozwiać o szczepionkach.
Asa no i jutro zdejmuja mi szwy!!!
 
Ostatnia edycja:
Garmelka - loża kibiców czuwa i dopinguje Tobie :)

Kotulcia - zdroweczka dla córeczki! Niezła ta położna z Waszej przychodni. W teorii powinna zjawić się do 48 godzin od Waszego wyjścia ze szpitala. Nasza była 3x i to chyba koniec z tego, co zrozumiałam.

Bralybyscie rutinoscorbin podczas karmienia? W necie piszą, że można, więc wzięłam.
 
Super mieć swoich kibiców:) dziekuje!!! :) ale moja mała chyba nie kuma o co biega bo nic sie dalej nie dzieje...
Wody odeszły i nawet jeszcze odchodzą a skurczy brak :( czekam na decyzje co dalej...
Kazali mi odpoczywać ale po całej nocy jestem game over...
 
Garmelka - Trzymam kciuki. Wiem że każą odpoczywać, ale adrenalina trzyma. Ale moze chociaż 30 min? To ostatni Twój niczym niezmacony sen i odpoczynek ;)

Mam nadzieję ze szyjka zacznie wspolpracowac!
 
Mizah- no leze sobie i niby odpoczywam.. Ale sika ze mnie non stop- mogłabym za beczkowóz robic, w żuciu nie myślałam ze tyle wód mozna mieć... Mojego męża mi szkoda bo bidulek siedzi na małym foteliku tez padnięty po całym dniu pracy...
Oby ta "sielanka" juz sie skończyła i była jakaś akcja bo zwariuje
 
Oj wiem cos o tym ze mnie tez zaczęło sikac a skurczy brak. Szyjka twarda itp. Ja niestety skończyłam na oxy :/ Nie wiem gdzie rodzisz i jaka jest polityka Twojego szpitala, ale pewnie masz 3 wyjscia. A) samo sie rozkreci - i tego życzę! B) podadzą ci oksytocyne C) cc :/

Tak czy inaczej będziesz mieć czwartkowa dzidzie :)
Czwartek dobry dzień! Ja tez urodzilam się w czwartek ;)
 
Dzień dobry :)

Garmelko, nawet w nocy po karmieniu małej wchodziłam zobaczyć czy to już :) Uparciuszek w brzuszku :) Może podadzą Ci oxy i sie rozkręci...
A na Brochowie jesteś?
 
Cyntia skoro w ciąży można rutinoskorbin to i podczas karmienia można.

Garmelka trzymam kciuki kochana!!

U nas straszna noc! Mam wrażenie że młoda budziła się ze 100razy!!
 
reklama
Do góry